2737
2734
عنوان

بیاین خاطره خنده دار تعريف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 172 پست
،🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️امشب هرچی بی حوصله س به من بدبخت بی حوصله افتاد🥴🥴🥴🥴😬😬😬😬

😁😁😂😂

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ياد يه خانمي افتادم اينجا كه عنوان تاپيك اين بود چطوري خودتون رو واسه شوهرتون لوس ميكنيد يكي از بچه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای حاشا از این لوس شدن حالم بهم خورد

2728
فعلا درحال پیدا کردن راه حل برای سفیدی واژن هستم.😓😓😓 ای خدا من چرا شوهر کردم؟چرا قبلش به فکر نبو ...

ول کن بااااا

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
فعلا درحال پیدا کردن راه حل برای سفیدی واژن هستم.😓😓😓 ای خدا من چرا شوهر کردم؟چرا قبلش به فکر نبو ...

عزیزم واژن رو ک سفید نمیکنن

اون ناحیه رو میگن پرینه

خانه ام را خراب میخواهی؟ 
ياد يه خانمي افتادم اينجا كه عنوان تاپيك اين بود چطوري خودتون رو واسه شوهرتون لوس ميكنيد يكي از بچه ...

😂😂😂😂

تو این سایت کم کم دارم به این نتیجه میرسم مردای بدبخت هم کم نیستن  🤣

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
2740

مادربزرگم هروقت میخواست وسط برنامه کودک منو بفرسته سوپرمارکت میگفت خاموشش میکنم تو برو بیا دوباره که روشن کنم از همونجا ادامشو میده بشین ببین.منم که ساده فکر میکردم تی وی استوپ میکنه.با کله میرفتم و میومدم😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706