2737
2734
عنوان

سوال در مورد محصولات پنبه ریز

290 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

اگر کسی هست که توی شرکت پنبه ریز کار میکنه ممنون میشم سوالمو جواب بده.

1. چرا قیمت محصولاتتون اینقد بالاس؟؟؟ مثلا نوارهای روزانه تون.

2. والا رژلب مارک بهتر توی بازارم هست با قیمت مناسبتر.

میشه ی دلیل قانع کننده واسم بیارید؟؟؟ و جالبتر اینکه با این گرونی محصولاتتون چطووووری بعضیا میگن کسب درامد میکنیم از نتورک؟؟؟؟

اصن من سردرنمیارم از کارا دخترهمسایه مون. همه ش حس میکنم دروغ میگه. هیچوقتم با حرفاش نشد که قانع بشم

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏

منم رفتم كه بتونن قانعم كنن اما كار من نبود و نرفتم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من فقط میدونم بدنم به همه پد ها حساسیت داره جز اون پنبه ریز آبیا. یه مدتم نبود تو بازار بیچاره شده بودم

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصن مغزم با این سوال سوراخ شده که محصولاتتون به این گرونی چطووووری کسب درامد میکنید؟؟؟؟ اصن کسی هم میخره؟؟؟؟ منکر کیفیت نوار بهداشتی هاش نمیشم

میشه یه سوال بپرسم ازتون؟من ۲۷هفته م،خیلی لگن درد دارم تقریبا از هفته۱۰شروع شده،انگار استخون های باس ن و واژنم شکسته،جوریه که شبا نمیتونم جابه جا بشم،دلیلش چیه؟ببخش استارتر جون

پداشون ک واقعا خوبه 

انصافا اینو قبول دارم ولی بنظرم پد روزانه هاش خیلی گرونن. سی تومن خیلی واسه بیست عدد پد

2738
میشه یه سوال بپرسم ازتون؟من ۲۷هفته م،خیلی لگن درد دارم تقریبا از هفته۱۰شروع شده،انگار استخون های باس ...

دقيقان كجاي لگن جلو يا بغل و كنار و يا پشت؟؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
انصافا اینو قبول دارم ولی بنظرم پد روزانه هاش خیلی گرونن. سی تومن خیلی واسه بیست عدد پد

آلويز بيست و هفت تومنه تازه سايز لارجش 😂😂😂😂

دقيقان كجاي لگن جلو يا بغل و كنار و يا پشت؟؟

همه جاش درگیره،ولی استخون های با س نم،و جایی که واژن به ران میچسبه،مثلا نمیتونم پاهامو باز کنم،چون درد هستن،الان بارداری دومم هست،دقیقا همین دردو قبلی هم داشتم،دلم میخواد دلیلشو بدونم،آخه خیلیا اینجوری نیستن و اصلا نمیدونن چه دردیه،دکترم گفت طبیعیه،در ضمن قدم هم بلنده

پد روزانه ش؟؟؟؟؟؟

آره پد روزانه بيست عددي سايز لارج 

همه جاش درگیره،ولی استخون های با س نم،و جایی که واژن به ران میچسبه،مثلا نمیتونم پاهامو باز کنم،چون د ...

نرمش هاي دوران بارداري رو حتمان انجام بده بله دكترتون درست گفتن تو اين نواحي درد حالت عمومي داره براي بعضي ها مثل شما بيشتر براي بعضي ها كمتر هست ولي هست 🌹

2706