2733
2739
عنوان

حاجت روا شدن

119 بازدید | 13 پست

حتما بین شما کسایی هستن انقدر دلشون پاکه  که خدا به حرفشون گوش بده. برام دعا کنید . یه صلوات بفرستین . انشالا که همونی بشه که همیشه آروزشو داشتم . لایکم کنید منم براتون صلوات میفرستم حاجتتون رو بگیرید💚

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم هرچه سریع تر اگه مشکل داری حل شه اگه حاجت داری رواشه 

چقد خوبه ک برای حال هم دیگه دعا میکنیم 💓

برام دعا کنید منم یه روزی بیام تو نی نی سایت بگم بچم ب دنیا اومد... 
2731

هر‌کی‌ واسه‌ من‌ صلوات‌ بفرسته‌ خدا‌ فردا‌. خوشحالش‌کنه😙

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
امیدوارم هرچه سریع تر اگه مشکل داری حل شه اگه حاجت داری رواشه  چقد خوبه ک برای حال هم دیگه دعا ...

می گن با زبونی که گناه نکردی دعا کن . یعنی از بقیه بخواه برات دعا کنن . دیدم اینجا بهترین جاس💚

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود
2738

سلام بچه ها اگه براتون مقدوره واسه منم یه صلوات بفرستین ..منم براتون دعا میکنم ..دعا درحق دیگران زودتر جواب میده ❤❤❤❤

الهم عجل لولیک الفرج .....💔💗💗💗❤❤❤🙏 امسال باید حاجتمو ازت بگیرم اقا جووون❣❣❣❣
می گن با زبونی که گناه نکردی دعا کن . یعنی از بقیه بخواه برات دعا کنن . دیدم اینجا بهترین جاس💚

منم همیشه از دیگران میخوام برام دعا کنن میگم خدایا منکه پیشت ابرو ندارم به حق این مومنینت دعای منو مستجاب کن 

برام دعا کنید منم یه روزی بیام تو نی نی سایت بگم بچم ب دنیا اومد... 
هر‌کی‌ واسه‌ من‌ صلوات‌ بفرسته‌ خدا‌ فردا‌. خوشحالش‌کنه😙

عزیزم واست ۱۰۰تا میفرستم حاجتت روا

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
سلام بچه ها اگه براتون مقدوره واسه منم یه صلوات بفرستین ..منم براتون دعا میکنم ..دعا درحق دیگران زود ...

آجی واسه تو هم میفرستم حاجتت روا 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
عزیزم واست ۱۰۰تا میفرستم حاجتت روا

وای‌ قربونت‌ عزیزم‌.  دلت‌ همیشه‌ شاد‌ باشه‌ وسلامت‌باشی

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍