2733
2739
عنوان

شکستن پنل تلویزیون پلاسما

2646 بازدید | 17 پست

سلام.دخترم ۱۷ماهشه.با کنترل یه ضربه به صفحه تی وی زد و ترک خورد.ضربه خیلی محکم نبود.بعد که تلویزیون رو روشن کردیم بعد نیم ساعت تصویر قطع شد.به نظرتون قابل تعمیر هست یا نه؟همسرم سر کاره هنوز بهش نگفتم

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.

دفعه بعد تی وی گرفتی حتما محافظ صفحه هم براش بگیر .من بردم تعمییر خرجش بالا بود نمیصرفید

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم ما هم تلویزیونمون همینه مارک ال جی

چندوقت میشا خراب شد بردیم تعمیرات ۱۵روز اونجا موند تعمیرکاره هی میگفت تحریمیم قطعه ش نیس

اخرش متوجه شدیم طرف اصلا نمایندگی اصلی نیس😐 بعدش بردیم نمایندگی دوروزه درستش کرد تحویل داد

خلاصه اینکه حتما ببرید خوده نمایندگی حتی اگه گارانتیش مث ما تموم بود

دفعه بعد تی وی گرفتی حتما محافظ صفحه هم براش بگیر .من بردم تعمییر خرجش بالا بود نمیصرفید

آره اصلا نمی‌دونستم محافظ دارن.دوهفته پیش به همسرم گفتم کاش میشد تی وی رو به دیوار وصل کرد بچه کنجکاوی میکنه میخواد تصاویر متحرک رو دست بزنه.پشت گوش انداخت تا این اتفاق افتاد

2738
آره اصلا نمی‌دونستم محافظ دارن.دوهفته پیش به همسرم گفتم کاش میشد تی وی رو به دیوار وصل کرد بچه کنجکا ...

اشکال نداره غصه نخور خودت رو ناراحت نکن مطمعن باش چشم بوده که به مال زده خداروشکر حداقل قابل جبران خدایی نکرده به جون بزنه دیگه جبران شدنی نبود 

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

من پسرم ۶ سالشه دسته کلید رو پرت کرد خورد به صفحه ترک برداشت اولش تصویر داشت کم کم سیاه شد و سیاهیش بزرگ شد و کل صفحه رو گرفت دیگه فقط صدا داشت بدون تصویر

اشکال نداره غصه نخور خودت رو ناراحت نکن مطمعن باش چشم بوده که به مال زده خداروشکر حداقل قابل جبران خ ...

بله دقیقا نظر خودم هم همینه که چشم بوده.چون چند روز پیش تو یه جمعی بودیم دخترم خیلی شیرین زبونی میکرد.خداروشکر که قابل جبران هست.

یادمه انقدر گریه کردم و‌خودم با بچه رو زدم اخر سر هم وام گرفتیم یه تی وی دیگه گرفتیم

من پسرم ۶ سالشه دسته کلید رو پرت کرد خورد به صفحه ترک برداشت اولش تصویر داشت کم کم سیاه شد و سیاهیش ...

واسه ما هم صدا هست بدون تصویر.کلا نیم ساعت تصویر بود.واسه شما چقدر طول کشید تا سیاه بشه

2706