2737
2734

سلام کسی هست🥴من یکماهه که سزارین شدم 

بعده ۲۸روز لک بینیم قطع شده بود نزدیکی کردم که به طرز بدی سوزش داشتم

بعدشم ترشح خیلی کم زرده تیره که نوشته بود اخرایه لک بینی اون رنگی میشه و طبیعیه ولی الان خارش دارم  ولی ترشحم که خیلی کمه اصلا بو نداره ولی الان دوباره ازم به اندازه یه سکه خون اومد چکار کنم؟؟

نباید نزدیکی میکردم؟؟

فک کردم لک بینیم تموم شده خب

خارشه از چیه فک نکنم عفونت داشته باشم چون ترشحم کمه بو هم نداره 

بعدشم نمیتونم سرکه استفاده کنم چون هنوز فک کنم دهانه رحمم بازه که خون اومده

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ عجله ای داشتی...کلا میگن تا ۴۰روز بعد زایمان نزدیکی نکنید...من بعد ۲ماه نزدیکی کردیم

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2738
چ عجله ای داشتی...کلا میگن تا ۴۰روز بعد زایمان نزدیکی نکنید...من بعد ۲ماه نزدیکی کردیم

اخه هفت ماه بود نزدیکی نداشتم دیدم قطع شدهلک بینی 

انجام دادم 

الان ینی خیلی ضرر رسیده بهم

اخه هفت ماه بود نزدیکی نداشتم دیدم قطع شدهلک بینی  انجام دادم  الان ینی خیلی ضرر رسیده ب ...

منم از وقتی فهمیدم بارداریم دیم نزدیکی نداشتیم تا ۲ماه بعد زایمان....به احتمال زیاد عفونت گرفتی

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
از سزارین راضی هستی؟بیهوشی بودی یا بی حسی؟

من انقباضم شروع شد خود به خود  تو هفته بیستو شیش از غروب فردا صبحش سزارین کردن دوتا نی نیام از بین رفتن😔

ولی سزارین خوب بود انقباض خیلی درد داشت 

بعد من بخاطره کم تر صدمه خوردن به بچه ها بیحسی گرفتم بعده سه چهار روز سردرد و گردن درد شدید گرفتم اگه به موقع بدنیا میاومدن حتما سزارین میخواستم ولی با بیهوشی 

پمپدرد هم گرفتم ولی خوب بعده عمل درد داشتم قبل عمل هم چون فول شده بودم خیلی درد کشیدم😔

من روز 36 لکه بینیم تموم شد

روز 40 نزدیکی

فرداش دوباره لکه بینی

یکی دو روز لکه بینی داشتم و تموم شد تا 7ماه بعدش

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706