2733
2734
عنوان

ریحانه بهشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 182508 بازدید | 1739 پست
سلام به همه دوستان گلم
مرسی باران جان که به یادمی الان رو دور افتادم سی دی زبان کودک هم جالب بود البته خیلی به دردم نخورد چون دیر به دستم رسید.
درمورد سواد دینی نقل از آقای حائری کرده بودین من به شخصه خیلی موافقم که سواد دینی ما خیلی کمه مثلا خود من الان 28 سالمه تا حالا تفسیر المیزانو کاملنخوندم پس چطوری می تونم وقتی حتی یه تفسیر کاملو یه بار هم نخوندم در مورد قران اظهار نظر کنم. متاسفانه در آموزشهای مدرسه ا ی هم اونقدر که حاشیه ها رو به ما گفتن خبری از معرفی این منابع نبود حلما بیدار شد با اجازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
s=سلام
منتظز جان و بیقه دوست جونا سلام ..من مشهدم ..جاتون خالی در جوار امام رئوف خوش میگذرونیم ان شاله تا اخر
وقتی زندگی پایان می یابد از تو نمی پرسند دیگران درباره تو چه کردند وچه نکردند بلکه می پرسند تو درباره خود ودیگران چه کردی و چه نکردی!!!
هفته برمیگردم چون باید با فیلتر شکن بیام یک کم سخته برگردم تهران زود به زود میام
وقتی زندگی پایان می یابد از تو نمی پرسند دیگران درباره تو چه کردند وچه نکردند بلکه می پرسند تو درباره خود ودیگران چه کردی و چه نکردی!!!
2738
سلام
منتظر ! خیلی لوسی ... الان گریه میکنم ها ... برای همه بچه های خوب ریحانه بهشتی دعا کردم ... ایام فراغت از تحصیله و ان شالله اینجا دوباره رونق میگیره
جمیده جان تاوقتی که درس داری می گی درس دارم نمی رسم بیام وقتم ندارممم . تا درست هم تموم میشه سریع شال و کلاه می کنی میری مشهد میگی اینجا درسترسی به نت ندارم پس ما چیکار کنیممممممممممممممم بابا ما مدیر میخوایممممممممم . جمیده جان با هواپیما می ری مشهذ یا با ماشین اگه با ماشین میرییییییییییی یه سری به ما بزن شاهروددددددددددددد خیلی مشتاق دیدارت هستیمممممممممم . تعارف نبود ها یه دعوت رسمی بودهااااااااااااااااا
سلام
منتظر جونم نه خواهر ما قشر آسیب پذیر جامعه که نمیتونیم راه به راه پول هواپیما بدیم ماشین هم نداریم لذا از قطار علیه السلام استفاده میکنیم...شما به من لطف داری خواهر ...ما که به شما دسترسی نداریم اما شماها بهتر میتونید تهران بیاید به ما سربزنید ...
نمایشگاه قران نزدیکه نمیاید تهران ؟ تهران اگه یه دونه خوبی داشته باشه همین نمایشگاه قرآنشه !!!!!!!!!!!!
حالا چندجمله از کتاب : مادر و پسر

هرچه کتاب راهنمای رفتار با کودک را میخواهی بخوان اما در آخر به غریزه مادریت اطمینان کن !

بدان که وظیفه تو در زندگی اینست که او را سیر کنی ، به او عشق بورزی ،واو را در مسیر درست راهنمایی کنی !
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی اومدم به داد کلوپ برسم
خب شماها هم یه تکونی به خودتون بدید ... یه مطلبی چیزی
عزیزم حمیده جون خیلی دوست دارم ببینمت هم تو و هم میثم ناز رو . دوست دارم نمایشگاه قرآن بیام من تقریبا هر سال نمایشگاه میومدم اما از وقتی که اومدم شاهرود دیگه نمیشهههههههه شما برو اونجا کتابها و سی دی های خوب خوب بخر و بیا به ما هم یاد بدهههههههههه
2706