2733
2739
عنوان

کی زیاد دسشویی میره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا نمیدونم این ربط داره یانه ولی پسر خاله من کلاس سومه شاید باورت نشه ولی پنج ده دقیقه ایی یبار میره ازمایشم داد گفت هیچیش نیست 

ولی خالم اینا میگن که شاید مثانش کوچیک باشه

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2731
بیاییم دلداری بدیم؟  آخی نازی نازی نگران نباش 🙌🏻😂 .  .    بابا تو گوگل ا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂خدا نکشتت. میترسم برم دکتر. والا ت. این سال حدید ی سره دکترم

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

مدل نشستن تو دستشویی ایرانی افتادگی رحم میاره متاسفانه من عادت دارم همیشه تو خونه هم اینطوری میشینم

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2740
😂😂😂😂😂😂😂😂خدا نکشتت. میترسم برم دکتر. والا ت. این سال حدید ی سره دکترم

😂😂

بابا برو دکتر خیالت راحت باشه

چون من خودم اگه نگران بشم نمیرم دکتر بیشتر عذاب میکشم😐😂

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
من کافیه ۱ لیوان آب بخورم حداقل ۳ لیوان خارج میکنم 🤪 از کجا میاد نمیدونم واقعا! مسافرت رفتیم هیچکس ...

وااای بخدا منم همینم. 😂😂😂😂😂😂همه منو میشناسن دیگه تو مسافرتم پمپ بنزین میبینن همه خودکار کنار میزنن من برم دسشویی. 😂😂

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
وااای بخدا منم همینم. 😂😂😂😂😂😂همه منو میشناسن دیگه تو مسافرتم پمپ بنزین میبینن همه خودکار کنار م ...

اگه چیزیت بود به منم بگو که دیگه پول دکتر بیخود ندم پس 😂😂😂

زایمان نکردم تاحالا

نه مادرومیگم .

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706