2737
2734
عنوان

دیشب مردمو زنده شدم ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 38 پست
همین نی نی سایتیا یه داستانایی تعریف میکنن ک آدم شاخ در میاره 🙄 فک میکنن بقیه خرن

والا من یه ماجرا تعریف کردم از بچه گیم که کاملا واقعی بود ...برام اتفاق افتاده...فقط م برا گلی گفتم ...

تا حالام مرگ چند نفر از اطرافیانم رو چند روز قبل فوتشون دیدم ...

خیلی چیزا وجود داره توی دنیا 

که به چشم بعضیها مضحک میاد و فکر میکنن که دور از جون خر پنداشته شدن ...

بله هر چند دروغ و جفنگ هم کم نیست ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
والا من یه ماجرا تعریف کردم از بچه گیم که کاملا واقعی بود ...برام اتفاق افتاده...فقط م برا گلی گفتم ...

این ک از قبل یه چیزایی رو حس میکنید واقعیه و من بهش ایمان دارم چون تو اطرافیان دیدم

بعضی کاربرا واقعا داستانایی تعریف میکنن آدم نمیدونه چی بگه

چیزی ک تو بچگی،. روستا یا قدیم جای مخروبه اتفاق افتاده باز قابل باور تره تا اون کاربری ک میگف امروز بیدار بودم یهو یه دختر با چشمای قرمز تو آیینه اتاقم دیدم😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ک از قبل یه چیزایی رو حس میکنید واقعیه و من بهش ایمان دارم چون تو اطرافیان دیدم بعضی کاربرا واق ...

بله دروغ زیاده در ضمن بعضی بیماریهای روان هم بی تاثیر نی 

برا مشکلم سالها قرص خوردم بهش معتاد شده بودم 

بعد ازدواجم ده ساله اصلا قرص نمیخورم...

ولی یه حقیقته بده برای من ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
عزیزم تاپیکت ترکید چرا من نصفه خوندم میشه بقیه اش اینجا بزاری

تاپیک ترکید چون صاحب اثر من هستم و  مال دزدی بود که این دو تا آدم که حیف ار کلمه ی آدم....دزدیده بودن و مول حروم رو حق الناس من رو  داشتن پخش می‌کردن که فهمیدم 

گلی جون تاپیک سوزاندن خواهر چرا ترکیییییید😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤؟؟اعصابم خرده بخدا

متوجه دزدی نشدی شما هنوز؟از امشب تا ۴۰ شب دیگه ایشالا همین گلی و سپیده از هدیه من به دختر ۴ ساله گلی و بجه تو دلی سپیده میان همین جا تعریف میکنن که امشب میدم جمیل براشون ببره 

2740
تاپیک ترکید چون صاحب اثر من هستم و  مال دزدی بود که این دو تا آدم که حیف ار کلمه ی آدم....دزدید ...

مگه برای خوندن داستانتون باید پول پرداخت بشه?

گفتن تو یه پیجی تو اینستا گرام داستانش هست کپی میکنن اینجا 

الان بخوابم بقیه اش بخونم چطوریه?

خدایا مرسی عشقم آفریدی👶❤
مگه برای خوندن داستانتون باید پول پرداخت بشه? گفتن تو یه پیجی تو اینستا گرام داستانش هست کپی میکنن ...

خیر به خاطر فحش ها و تهمت و توهین به روح بابابزرگم از نیمه داستان ر  دیگه عمومی نگذاشتم ،این خانم دزدی کردن همراه خانم سپیده 

خیر به خاطر فحش ها و تهمت و توهین به روح بابابزرگم از نیمه داستان ر  دیگه عمومی نگذاشتم ،این خا ...

حالا چطوری میشه بقیه اش خوند?

بعد ببخشید داستان بر اساس واقعیت بود?

خدایا مرسی عشقم آفریدی👶❤
حالا چطوری میشه بقیه اش خوند? بعد ببخشید داستان بر اساس واقعیت بود?

هیچی دیگه هر گز یه خط نمی نویسم تا وقتی چااپ بشه شما و هر کی خواست لطف میکنه منت سر  من میزاره محبت میکنه حلال می خونه 

2706