2410
2553
عنوان

دیشب مردمو زنده شدم ترسناک

420 بازدید | 38 پست

بچه ها من اینقدر چیز ترسناک میخونم نمیترسم اینو خوندم دیشب حس خیلی ترسناک و عجیبی داشتم  شوهرم سمت چپم میخوابه همیشه دخترم سمت راست دیشب یکی مثل شوهرم از سمت راست بغلم کرده بود چشمام اصلا باز نمیشد ب زور و زحمت برگشتم سمت همسرم چنان مشت میزدم بهش بیدار شد بغلم کرد خواب رفتم خیلی ترسیدم 

گلی 11 منم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی گلی خدا نکشتت 😂😂😂

شوهرت روت ملق زده بیچاره رو تازه زدیش 😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2720

همه این تجربیات ترسناک بخاطر تلقین و توهمه 

جدی نگیرید 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714

گلی جون بابا جااان این چیزایی که نوشته الکیه 

اصلا حضرت سلیمان نفرینی که کرد اجنه رو اونا حق ندارن به آدما و محیط زندگیشون نزدیک بشن براشون عواقب بدی داره ..

بعد توووی شهر اینهمه اهن آلات جن چیکار میکنه دختر 

..

قدیما زنها با روسریشون یه سنجاق میزدن که اجنه نزدیکشون نشه...توی روستا ها و جاهای پرت بودن ...

نه توی شهر با اینهمه آهن آلات ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
گلی جون بابا جااان این چیزایی که نوشته الکیه  اصلا حضرت سلیمان نفرینی که کرد اجنه رو اونا حق ن ...

همین نی نی سایتیا یه داستانایی تعریف میکنن ک آدم شاخ در میاره 🙄

فک میکنن بقیه خرن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
گلی جون بابا جااان این چیزایی که نوشته الکیه  اصلا حضرت سلیمان نفرینی که کرد اجنه رو اونا حق ن ...

ندیدی  داستان ها ک می ذاشتم میگن جن وجود داره اما واقعی بودن

گلی 11 منم
البته  دور از جون 😁

دور از جون 😅

2706