2737
2734

میگما برای اینکه دست وپا سفید تر دیده بشه بهتره ازچه رنگ لاک هایی استفاده کرد؟

هااان یه سوال دیگه اینکه آیا پارافین تراپی برای روشن شدن پوست تاثیر داره یا فقط نرمش میکنه؟

جواب بدید گناه دارم😌

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...

سیا مال خومونه سیا مهربونه،،،سیا توبه توبه😂😂😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

لاک قرمز.لاک بنفش پررنگ و جیغ.لاک آبی کاربنی و کلا لاکای تیره و جیغ دستو سفید نشون میده.رنگای صورتی شبرنگ و زرد و اینا تیره نشون میده 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

تو همین سایت خیلیا امتحان کرده بودن ماسک حنا و ماست و میگفتن خیلی سفید میکنه ولی قبلش باید حتما تست کنی رو بازوت ببینی رنگ میده یا نه چون واسه بعضیا رنگ میده

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
تو همین سایت خیلیا امتحان کرده بودن ماسک حنا و ماست و میگفتن خیلی سفید میکنه ولی قبلش باید حتما تست ...

ممنون عزیزم❤

سیا مال خومونه سیا مهربونه،،،سیا توبه توبه😂😂😂

اخرشم نفهمیدم اون چیز سیاه که نرم و مهربون و مال خودشون بوده و بعدش کارو به جایی میرسونده که خواننده به غلط کردن بیوفته و توبه کنه چی بوده😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
لاک قرمز.لاک بنفش پررنگ و جیغ.لاک آبی کاربنی و کلا لاکای تیره و جیغ دستو سفید نشون میده.رنگای صورتی ...

چه جالب فکرمیکردم رنگای جیغ تیره تر نشون میده

2706