2733
2739
عنوان

عمل اسليو معده

23453 بازدید | 73 پست

كسي هست تجربه اين عمل رو داشته باشه و بنويسه از اين عمل يا تو اطرافيانش كسي عمل كرده باشه من ٣٠ كيلو تو زايمان اضافه كردم ٥٩ كيلو بودم شدم ٩٠ كيلو 

تو شير دهي هم اضافه شدم باز

دارم ديوونه ميشم 

من یه دکتر خیلی خوب میشناسم که دوستم پیششون عمل کرد ، اونم دقیقا بعد زایمانش دیگه وزنش پایین نیومد هر کاری کرد
الان دو سالی میشه عمل کرده و واقعا از قبلش هم بهتر شده اصلا دیگه وزنش برنگشته
دکتر محسن میر حسینی رو سرچ کنید جزو جراح های برتر و متخصص جراحی اسلیو و بای پس معده و جراحی های چاقی تهران هستن
شماره تماسشون : 09384609212
www.fitteb.com

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو بارداري ٣٠ كيلو اضافه كردم 

سی کیلو اضافه کردی و قشنگ ول کردی خودتو قبول کن 

تو بارداری هم معلومه بی رعایت خوردی درسته دوستم؟؟؟

چون طبق هیچ قانونی نباید ۳۰تا اضافه کنی

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
سی کیلو اضافه کردی و قشنگ ول کردی خودتو قبول کن  تو بارداری هم معلومه بی رعایت خوردی درسته دوس ...

نه من ديپريشن بارداري داشتم و استراحت مطلق بودم 

بارداري خيلي سختي داشتم 

منم در حد انفجار چاق شدم الان زیر نظر متخصص تغذیه رژیم شیردهی گرفتم! هر روز هم ۴۵ دقیقه تردمیل میزنم با ربع ساعت حلقه هولاهوپ! 

یه کم اراده داشته باش! عمل یعنی چی؟؟؟؟؟؟

برو زیر نظر متخصص تغذیه رژیم بگیر با ورزش لاغر بشو! بعدم که لاغر شدی فقط برو عمل زیبایی شکم! پوست اضافی رو بردار و نافتو خوجل موجل کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706