2737
2739
عنوان

هیدروکسی کسی تا حالا داده به بچش؟

138 بازدید | 15 پست

دخترم یک سال و چهار ماهشه از وقتی دنیا اومده شبا گریه میکنه یعنی من حتی یک شبم این ایام درست نخوابیدم درست که چه عرض کنم سه چهارساعتم نخوابیدم پشت هم دیروز بردیمش دکتر گف تا دو هفته شبی دو سی سی هیدروکسی زین بده تونت خوندم عوارض داره دیشب دادم خوب خوابید میشه اگر کسی اطلاعات داره بگه؟نمیدونم بدم یا نه واقعا

بله منم مدتی به پسرم می‌دادم 

دقیقا تو همون سن 

مشکلی پیش نیومد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بعد یک سال بردی دکتر!!! چه صبر عجیبی! 

اگه دکتر داده نت رو بیخیال بده بخوره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید کولیک یا رفلاکس داره خب

کلا کم خوابه یا فقط شبا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
ولا یک سال و سه ماه که کولیک بی معنیه دیگه رفلاکسم یه مدت بهش دارو دادم حتی زانتاک رفتم خریدم ولی فر ...

پسر من تا۱سال کولیک داشت😕

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چه مدت دادین؟چن سی سی؟

اول که ختنه کردم یعنی ۴۱روزگی  از ساعت پنج شروع کرد گریه کردن تا ساعت ۸ شد دیدم بچم سیاه شد دیگه نفسش در نمیومد فقط بغلش کردم تو خیابون می‌دویدم سمت مطب پزشکش یه وضعی بودا 

ختنه‌شو چک کرد براش هیدروکسی زین نوشت گفت ته قاشق چایی حوری بهش بده 

اوردم خونه دادم و شیر خورد و خوابید همون موقع خوابید تا فرداش ساعت ۱۱ که فقط برای شیر بیدار می‌شد 

دو روز دادم 

دیگه ندادم تا اینکه بدنش از گرما دون ریخت 

باز همونو تجویز کرد چهار روز دادم سه سی‌سی 

بهم گفت هروقت تو شرایطای مشابه بودم بهش بدم 

منم میدم و مشکلی پیش نیومد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ممنونم اخه دکتر به من فقط بابت تنظیم خواب داده واسه همین پرسیدم

بده هیچی نمیشه 

فقط سر ساعت بده با مقداری که گفته 

زودتر هم قطع نکن 

اون بلاخره پزشکه حالیشه