2752
2734
عنوان

میگم توایران فقط....

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 48 پست

همه جا هست. سریال خانواده جدیدو ندیدی؟ تلویزیون پخش میکرد کره ای بود. زنه با مردی ازدواج کرد که خیال میکرد خانواده نداره اما مرده رفت مشخصات داد تا خانوادشو پیدا کنه. بعد اینکه خانوادش پیدا شدن ماجراهای عروس و خانواده شوهر شروع میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
همه جا هست .... یه شعر معروفی دارن میگه دنیای ایده آل دنیای بدون مادرشوهره 😂😂😂😂😂

شوخی میگی اینو یا جدی؟ 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به این شدت بعید میدونم ولی ی فیلم قدیمی جنیفر لوپز بازی کرده بود به اسم مادرشوهر هیولا خخخخ واقعا هم ...

اره دیدم بدون ترجمشو ولی

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2731
شوخی میگی اینو یا جدی؟ 

نه بخدا ...

من استرالیا بودم به شعری توی کتاب زبان انگلیسی بود به اسم ideal world ...

میگفت در دنیای ایده آل جنگ نیست

فقر نیست

مادر شوهر نیست😂😂😂😂😂😂

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
ما اطرافیانمون اصلا اینجور نیستن اصن تعجب میکنم

چجوری نیستن؟ 🤔

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
همه جا هست. سریال خانواده جدیدو ندیدی؟ تلویزیون پخش میکرد کره ای بود. زنه با مردی ازدواج کرد که خیال ...

وای من اصلا فیلم نمیبینم کلا😕

خیلی بده میدونم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

کایلی جنر با مادر دوس پسرش مشکل داره   و بهش تهمت میزنه. ملکه انگلیس و عروس بزرگه با مگان مشکل دارن.....بگم بازم؟😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
هرموقع رفتم خارج میام جوابتو میدم😐💃 فقط تاپیک و نکه دار نترکونید تامن بیام

باشه😐😐

😅😅😅

وای من اصلا فیلم نمیبینم کلا😕 خیلی بده میدونم

تو اونجام عروس باید بره کارای مادر شوهرو انجام بده. تازه اونجا عروس و داماد باید به خانواده شوهر کادوهای گرون بدن. مثل جواهرات تلویزیون ماشین لباسشویی. چیزای گرون دیگه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
اسی اونا اکثر پرورشگاهی ان خواهر مادر ندارن آخه😂😂😂

اینم حرفیه😁

2706