2733
2734
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28891 بازدید | 1569 پست
ببین زهرا جان، این مال عروسیمه قدیمیه الان مدلای جدیدترش هم اومده که طرحاش خیلی نازن، من مال جوجم سف ...

واي عزيزم مررررسي دستت درد نكنه...فقط اميدوارم الانم باشه

ميرم دنبالش💪🏼💪🏼💪🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
واي عزيزم مررررسي دستت درد نكنه...فقط اميدوارم الانم باشه ميرم دنبالش💪🏼💪🏼💪🏼

خواهش عزیزم😍 برو برو😁❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست شما درد نكنه ديگهههه... كيسه بكس پيدا كردي😁🤣😂🤣😂☺️😂🤣😂✋🏼✋🏼✋🏼✋🏼

وای نه تو رو خدا😅😆😆😂😂😂😂 ❤😍

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2728

سلام بچه ها خوبین؟ 

بچه ها تمیزکاری خونه رو شروع کردین؟ زوده به نظرتون؟ البته من فرش و پرده نمیخوام بشورم در حد تمیزکردن آشپزخونه ، شستن ملحفه ها و پتو، تمیزکاری اساسی سرویسها. امروز کابینت تمیز کردم بعد به نظرم اومد زوده😂 لباس اضافه های تو کمد هم هفته پیش دادم بیرون. اتاق نینی مرتبه. چون تابستون بوده و در و پنجره ها باز بوده احساس میکنم همه جا گرد و خاکی  شده زودتر تمیز کنم. از طرفی خواستم بذارم اواخر بعد گفتم آتلیه رفتن و مقدمات تولد دخترم تو مهد و پر کردن یخچال برای چند ماه هم هست ممکنه نرسم. یه احتمالی هم باید بدم شاید نینی زود بیاد و کارام بمونه. بگید زود نیس خیالم راحت شه😅

سلام بچه ها خوبین؟  بچه ها تمیزکاری خونه رو شروع کردین؟ زوده به نظرتون؟ البته من فرش و پرده نم ...

آره😍😍😍 منم یه ماهه شروع کردم البته یواش یواش تمیز میکنم، بعد دوباره اون نزدیکای زایمان یه دست کلی میکشم و تمام🤗🤗🤗

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2740
سلام بچه ها خوبین؟  بچه ها تمیزکاری خونه رو شروع کردین؟ زوده به نظرتون؟ البته من فرش و پرده نم ...

دیگه کی میخوای بری آتلیه؟؟؟🙄 من عکسام هم حاضر میشه اوایل آبان...زود بااااش

الان دارم از آتلیه میام عکسامو انتخاب کردم رفت برای ادیت❤️

بجنب، تمیزکاری مهم نیس بابا...یهو دیدی اومداااااا😰

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

من خودم چون تغییر دکور داشتیم تو اتاقها و وسایل هردو اتاق کلا عوض شد طبیعتا تمیزکاری هاش هم همون موقع انجام شد

کابینت و اینامم نگاه کردم تمیزه دس نمیزنم تاعید

خونه رو هم آبان یه کارگر میگیرم دو روز پشت هم بیاد از شیشه و در و دیوار بسابه بره جلو تموم شه بره

خودم که اصلا نمیتونم خم بشم یا دست به چیزی بزنم نهاااااایتش یه غذا درست میکنم ظرف میشورم با همسرم خرید میریم که اونم برمیگردم خونه له ام!......وای بحال کار کردن😅🙌🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
دیگه کی میخوای بری آتلیه؟؟؟🙄 من عکسام هم حاضر میشه اوایل آبان...زود بااااش الان دارم از آتلیه ...

برای نهم آبان وقت گرفتم یه کم شکمم در بیاد. الان واقعا  کوچیکه. نمیدونم چرا وزنم هم بالا نمیره😭 خوشبحالت یکی از مهمترین موارد لیستی که من گرفتم آتلیه اس. چون قبلش باید آرایشگاهم برم برای رنگ و کوتاهی و سشوار... کلی کار زنجیره ای بهم وصلن. شما ساکتون بستین؟ من حتی لباسای نینی رو نشستم چه برسه به ساک بستن😖

زود نیست عزیزم

نهایتش اون اخرا میخوای یه دستمال بکشی فقط هر چه زودتر شروع کنی بهتره

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
دیگه کی میخوای بری آتلیه؟؟؟🙄 من عکسام هم حاضر میشه اوایل آبان...زود بااااش الان دارم از آتلیه ...

کجا اومد عزیزم 😄من هنوز اتلیه نرفتم احتمالا آخر این هفته برم😁😁

ولی خونه تکونیم تقریبا تمومه همسر یه روزه همه جا رو مرتب و تمیز کرد فقط مونده یخچال و فریزر 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم