2733
2734
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28891 بازدید | 1569 پست
اینحرفا چیه...به این فکرکن که ماهم مثل خودتیم...منم کمردرد و سردرد و کم خوابی به کنار...سیاتیکمم عود ...

سیاتیک...انشالله که بهتر بشی😔منم ستون فقرات و پای راستم درد میکنه ولی در مقابل معده دردم هیچی نیست.سعی کن یادت نره چه روزای سختی رو گذروندی. من نمیدونم چجوری یادم رفت دوباره اقدام کردم 😂

فدات شم دعا کن همون موقع بشه

مامان رها جان اتفاقا اون تاریخها اونقدررررررررر همه جا شلوغه خیلی اذیت میشی بابا...رسیدگی نمیکنن پرسنل کمه،آدم بخاطر یه عدد پشیمون میشه آخرش... ارزش نداره

همه چیزو بسپرین دست خدا.....هرچی خیر باشه همون بشه، دیگه فکرشو نکنید❤️ به اندازه ی کافی سوژه داریم بهش بپردازیم این روزا از تمیزکاری و آتلیه و ...😄😄😄 دیگه تاریخ درد زایمان پیشکشمون خخخخ🤣👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیاتیک...انشالله که بهتر بشی😔منم ستون فقرات و پای راستم درد میکنه ولی در مقابل معده دردم هیچی نیست. ...

نه عزیزم من هر هفته خاطره مینویسم که تااخر عمر یادم نره😁😅😅😅✋🏼 وگرنه میدونم شیرینی اومدن بچه باعث میشه زود فراموش کنی همه رو😉

اره سیاتیک ام تحت فشار اضافه وزن از کمر میزنه میره تا پشت ساق پام میگیره ناجووووور....پدرمو درمیاره اصلا😣😭😭😭

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نه عزیزم من هر هفته خاطره مینویسم که تااخر عمر یادم نره😁😅😅😅✋🏼 وگرنه میدونم شیرینی اومدن بچه باع ...

اتفاقا منم هم الان مینویسم هم ۵ سال پیش مینوشتم . ولی نمیدونم چرا قبل اقدام یه سر به دفتر مبارک نزدم. الان میبینم همش تکراریه قبلا کشیدم😂

2728
نکنه مال منم سیاتیکه که از کمرم میزنه به رون پام🤔

احتمالش زیاده وگرنه فقط کمر یا فقط عضله پا درد میگیره نه اینکه بخواد پخش بشه

طبیعی هم هست کاریش نمیشه کرد 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
از طرفی کلی کار نصفه نیمه دارم یعنی حداقل تا ۲۲ آبان کار دارم. ولی حالم اصلا خوب نیس بعد هر وعده سه ...

وای نگو من بعد هر غذا یا آبی که میخورم چنان سر معدم میسوزه که فک میکنم اتیش گرفته، چه کنیم عزیزم،مامان باید سختی بکشه😶😶😊😊

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
دقیقا احساس میکنم آتیش گرفتم هی آب میخورم هی بدتر میشم😢

آره آره😫😥 من به چپ میخوابم بهتر میشه ولی کلا دراز کش شدن بدترش میکنه، میوه هم میخورم بد میشه اب میخورم بد میشه غذا همینطور ماست شیر همینطور عسل که نگم برات😑 همون ادامسو بجویم ببینیم چی میشه🤔

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

دوستانی که میخوایید سیسمونی بخرید چند تا توصیه از منی که چند سال پیش گرفتم 

تخت نوزاد و نوجوان نگیرید چون تا وقتی بچه به نوجوانی برسه قطعا له شده و اون موقع باید برید دوباره بگیرید فقط الان هزینه اضافه است

لباس برای نهایت تا یک سال بگیرید چون سایز بچه ها اصلا قابل پیش بینی نیست و همینطور فصل لباس ها، یعنی ممکنه یه لباسی بعدا سایز بچه بشه ولی فصلش قابل

استفاده نباشه 

سرهمی تو نوزادی بیشتر استفاده میشه خصوصا اونهایی که تو فصل سرما بدنیا میان، دل و پهلوی بچه رو گرم نگه میداره، بلوز و شلوار هی باید شلوار رو در بیارید باعث سرما خوردگی میشه 

کاپشن رو از این هایی که جوراب وصل دارن نگیرید، با یکم قد کشیدن دیگه نمیشه استفاده کرد 

سرویس قابلمه نگیرید فقط میره تو دست و بالتون

ظرف غدا و... اینها رو بزارید به سنش که رسید بخرید، حداقل شش ماه الکی جا گیر میشن

اسباب بازی زیاد نخرید، خصوصا از این صدا دارها، وقتی برن استفاده کنن چون خودشون هم صدا میدن میره رو مغز سرتون 

از این اسباب بازی های پوشالی بخرید خوبه 

کیفی بخرید که عمق داشته باشه، زیپ زیادی هم خوب نیست 

کالسکه عصایی خیلی خوبه 

الهی همتون به سلامتی زایمان کنید

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
مامان رها جان اتفاقا اون تاریخها اونقدررررررررر همه جا شلوغه خیلی اذیت میشی بابا...رسیدگی نمیکنن پرس ...

میدونم به گفتن من که نیست عزیزم هر وقت دلش بخواد میاد چند ساعت پیش از کمر درد داشتم میمردم گفتم درد زایمانه از ترس رفتم خوابیدم 😂😂😂😂 من بیشتر به خاطر اینکه صفر دنیا نیاد میگم ۸ام بعدش هم شد ایرادی نداره فقط ماه صفر نباشه

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
نه عزیزم من هر هفته خاطره مینویسم که تااخر عمر یادم نره😁😅😅😅✋🏼 وگرنه میدونم شیرینی اومدن بچه باع ...

هم دردیم 😭😭😭😭 گرفتگی ساق پا رو هم بهش اضافه کنی میشی من 😂😂😂

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2706