2737
2734
عنوان

كيست مويى در باردارى

132 بازدید | 14 پست

خانوما كسى كيست مويى در باردارى داشته ؟ ٦ هفته ام . استخوان دنبالچه ام موقع نشستن خيلى درد ميكنه كيست مويى ١٥ سال پيش داشتم عمل باز كردم اگر عود كرده باشه بايد چيكار كنم ؟ دارم سكته ميكنم از نگرانى بعد از اين همه انتظار حالا چرا ؟

اشکال نداره به شوهرت بگو یه نگاه کنه ببینه اگه بود عمل نکن منم تازه زایمان کردم تازه داشت کیست میزد میشستم خیلی درد داشتم دادم شوهرم نگاه کرد دید یه نقطه انگار بالای باسنمه انقدر فشار داد کلی چرک خارج شد کلش رو تخلیه کرد مو رو هم کشید بیرون بعدشم رفتم لیزر اصلا کلا ناپدید شد کار به عمل هم نکشید

اشکال نداره به شوهرت بگو یه نگاه کنه ببینه اگه بود عمل نکن منم تازه زایمان کردم تازه داشت کیست میزد ...

واقعا ؟ مال من اصلا هيچى نيست فقط دنبالچه ام درد ميكنه . تو باردارى اصلا عمل ميكنن ؟ خطر ناك نيست ؟ شما دكتر نرفتى ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟ مال من اصلا هيچى نيست فقط دنبالچه ام درد ميكنه . تو باردارى اصلا عمل ميكنن ؟ خطر ناك نيست ؟ ...

منم همون دنبالیچه ام درد میکرد میشستم دردم میومد. من زایمان کرده بودم باردار نبودم.نه خطری نداره دکترا فقط واسه اینکه پول بگیرن میگن حتما عمل باید بشه درصورتی که اونکارارو بکنی حل میشه . من خاله ام رفت عمل کرد ۲ ماه پیش ۳ میلیونم داد هنوزم خوب نشده

2728

عود هم بکنه مشکلی پیش نمیاره بعد زایمان تو یک موقعیت مناسب میری جراحی میکنی من دختر داییم ۴ ساله ازش چرک میزنه بیرون هنوز وقت نکرده بره عمل گذاشته بذا تابستون

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
عود هم بکنه مشکلی پیش نمیاره بعد زایمان تو یک موقعیت مناسب میری جراحی میکنی من دختر داییم ۴ ساله ازش ...

وااااى چقدر آروم شدم حتى اگر خيلى درد داشته باشه حاضرم تحمل كنم ولى بارداريمو بگذرونم . آخه ١٥ سال پيش كه دردم گرفت نشون دكتر دادم انقدر ترسوند من و صبحش عمل كردم . اصلا به حاليم از استرسش اسهال ميشم

منم همون دنبالیچه ام درد میکرد میشستم دردم میومد. من زایمان کرده بودم باردار نبودم.نه خطری نداره دکت ...

حالا برم دكتر نشون بدم ببينم كيسته موييه يا درد دنبالچه

2740
وااااى چقدر آروم شدم حتى اگر خيلى درد داشته باشه حاضرم تحمل كنم ولى بارداريمو بگذرونم . آخه ١٥ سال پ ...

نگران نباش همسر منم داشت جراحی کرد اونم تا عمل کرد یکسالی طول کشید. دردم نداره. بعدم حالا شاید عود نکرده باشه بگو همسرت نگاه کنه ببینه سوراخی داره که ازش ترشح داشته باشه تا سوراخ نشه یعنی عود نکرده. چون درد خاجی تو بارداری شایع هست

نگران نباش همسر منم داشت جراحی کرد اونم تا عمل کرد یکسالی طول کشید. دردم نداره. بعدم حالا شاید عود ن ...

نه ترشح اصلا نداره . آخه تازه هفته شش هستم وگرنه ميگفتم عاديه

نه ترشح اصلا نداره . آخه تازه هفته شش هستم وگرنه ميگفتم عاديه

پس سوراخ نشده باشه و ترشح هم ندلشته باشه مشکلی نیست. خیالت راحت دختردایی من در حد پد گذاشتنه ولی اصلا براش مهم نیست

2706