2737
2739
عنوان

خیلی چاق شدم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3744 بازدید | 67 پست
من لاغر دوست دارم الانم اکثر لباسام برام تنگ شدن

زهرا گلی کالری شماری کن

اینجاتایپیکش هس

تایپیک بامدادخمار

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زومبا که تحرکش بالاس عالیه

من میخوام سی دی هاشو بگیرم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
تجربی...خوب خوندی؟حاظری برای کنکور؟من تا عید خوب خوندم بعد عید خسته شدم ول کردم الانم همه چیز یادم ر ...

من انسانی ام .ن والا هیچ خوب نخوندم.دارم میگم یه سال دیگه هم بمونم امسال دومین سالمه 79ام .سنمو بالا زدم تو نینی سایت ک بچه خطابم نکنن😐..

پارسال سال اولم بود امسال پشت کنکور بودم پارسال به غیر مدرسه هیج جا نمیرفتم

هر روز حتما پیاده روی .... تنقلات و نوشابه باید حذف شه کلا ... با مادرتونم بگید غذا رو چرب نپزه ... نونم سنگک بخورید به جای لواش

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
آره امسال دارم...رتبتون چند بود؟از مامایی راضی هستین؟

۷هزار .اره خوبه میتونستم پرستاری روهم بزنم ولی برا مطب زدنش انتخابش کردم چون علاقم پزشکیه .خدامیدونه چقد زحمت کشیدم بهش برسم متاسفاته استرس کار دستم داد

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
حذف نهار میگن تاثیر داره برا لاغری

یه‌ماهه‌ناهار‌نمیخورم‌. اشتهام‌ صفر‌ شده

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
من کلاسشو قبل بارداریم رفتم خیلی خوب بود تو سه روز ۱ کیلو کم کردم

منم باید شهریور اقدام کنم برا بارداری .بعد امتحانام یا کلاسشو میرم یا فیلماشومیبینم

۷هزار .اره خوبه میتونستم پرستاری روهم بزنم ولی برا مطب زدنش انتخابش کردم چون علاقم پزشکیه .خدامیدونه ...

خوشبخالتون...برای منم دعا کنید امسال قبول شم...منم خیلی استرسیم پارسال از استرس نمیتونستم سوالارو بخونم

منم باید شهریور اقدام کنم برا بارداری .بعد امتحانام یا کلاسشو میرم یا فیلماشومیبینم

ببیین فیلم دیدن فایده نداره   

اونجا مربی بهت سخت میگیره خوبه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
خوشبخالتون...برای منم دعا کنید امسال قبول شم...منم خیلی استرسیم پارسال از استرس نمیتونستم سوالارو بخ ...

انشالله قبول میشید من متاهل هم بود توبدترین شرایط بودم بازم راضیم به رضای خدا