2737
2739
عنوان

بدهی برا تصادف

74 بازدید | 8 پست

شوهرم به ماشین همسایمون زد الان باید خسارت بده در حالی که خودشم بیکار شده و ماشین خودشم تعمیرگاس بد اوضاعی شده از طرفی ما همیشه در بدترین شرایط ممکن زندگی میکردیم هیچ وقت مسافرت نرفتیم دکترهامونو به موقع نرفتیم همیشه از غذا و خوراک زدیم و اینکه خودم انحراف شدید بینی دارم که بخاطر کم کاری تیروئیدم تا الان عمل نکردم . من یه تیکه طلا دارم از مال دنیا. شوهرم میگه باید بفروشی برا مشکلاتمون. در حالی که من این چند سال به زور تنفس میکردم به امید عمل. اگه طلا رو بدم شوهرم تا آخر عمرم پول عمل من جور نمبشه تازه دندونامم هستن. خودم هرار بدبختی دارم . الان شوهرم از تعمیرگاه زنگ زد گفت خرج ماشینش پنج ملیون میشه خودشم هیچ پولی نداره . اگه من ندم ماشینش که وسیله کارشم هست تا ابد می مونه تعمیرگاه. جوری که گوشیش که شکست الان سه ماهه تعمیرگاه مونده پول نیست بره بگیرش. شده شمام تو یه همچین اوضاعی گیر کنید؟

سلام با اين شدت هيچوقت بي پول نمونديم ولي هميشه پشت همسرم بودم و قطعا همون يه تيكه طلا رو هم ميفروختم چون به قول خودت ماشين نباشه درامدم نيست و اين خيلييييي زندگي كل خانواده رو تحت تاثير قرار ميده البته اگر كسي رو داريد بهتون قرض بده ميتونين قرض بگيرين بعدا پسش بدين

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740