2737
2739

دلیلش چی بوده اگر داشتین یا میدونید ؟؟؟

من چند روز پیش فکر کنم تخمک گذاریم بود 

از دیشب تا امروز لکه بینی داشتم قطع شد به نظرتون چرا ...

ممکن برای تخمک گذاری باشه ؟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

اره من یه عمره قبل پری لکه بینی داشتپ.ماه پیشم 22پری لک قهوه یی داشتم...میخای پری بشی..رحمت یکم سرد شده واس همین لکه بینی گرفتی.توی پری حمام نرو لبنیات نخور..نشانه تخم گزاری نیس

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من یه عمره قبل پری لکه بینی داشتپ.ماه پیشم 22پری لک قهوه یی داشتم...میخای پری بشی..رحمت یکم سرد ...

عه جدی میگی ؟ مرسی 🌷

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728
من داستم بعدش پریود سدم .الان اومدم دکتر  ببینم دلیلش چیه

به منم بگو عزیزم 

طبیعی هست 

گفت مشکلی نیست ؟؟؟ مال من قطع شده فعلا نمیاد

2738
اره من یه عمره قبل پری لکه بینی داشتپ.ماه پیشم 22پری لک قهوه یی داشتم...میخای پری بشی..رحمت یکم سرد ...

من ماه قبل اینطوری شدم .البته ادامه دار نبود.بعد موعدم رفتم دکتر سونو شدم و فهمیدم تنبلی دارم.بهم دارو داد و این ماه باردار شدم

عزیزم چیکار کنیم ک رحممون دوباره گرم بشه  ؟؟ 

من به شدت رحمم سرد شده 

تا چند روز باید گرمی بخورم ؟ 

دائم هست  ینی دیگه خوب نمیشم مثل قبل  

اخه قبلا خیلی گرم‌بودم