2737
2739
عنوان

بی بی چک +عکس صفحه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 53 پست
اگه دارو مصرف کرده باشی بخاطر اوناست اگر هیچ دارویی واسه باردارشدن استفاده نکرده باشی که بارداری...و ...

هیچ دارویی مصرف نکردم...میگن برای بعضیا تو آز دیر تر نشون میده

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بیبی چکات فاسد شدن برو از ی محل دیگه بخر  اما ازمایش خون خیلی مهمتره!

تازه خریدم بی بی از دو جای مختلفم خریدم

2728
هیچ دارویی مصرف نکردم...میگن برای بعضیا تو آز دیر تر نشون میده

امکان نداره گلی

اول هورمون تو خون مادر میاد بعد تو ادرارش 

منم ی بار حتی با ۱۰روز تاخیر پریود شدم 

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
اووووه مدیکر مثبت کاذب تا دلت بخواد داره😕

اخه یکی یه هفته قبلش زدم که از همینجایی کع اینارو خریدم اصلا مثبت نشد پنج تای دیگ مثبت شد چطور؟

چند وقت اقدامی  چقدر حس میکنم استرس داری

دومین ماه ‌.....نه بخدا اصلا استرس ندارم اون ماه منفی شد اصلا خیالم نبود اگ این ماهم منفی میشد مهم نبود اما ۵ تا مثبت شد خیلی دلم خوش شده بود 

2740

ازمایش خیلی قابل استناد تره تا بی بی چک عزیزم انشاالله که به زودی مامان بشی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
امکان نداره گلی اول هورمون تو خون مادر میاد بعد تو ادرارش  منم ی بار حتی با ۱۰روز تاخیر پر ...

دقیقا فک کنم ۷روز بعد از رابطه تو خون مشخص میشه باازمایش الایزا

ولی ۱۵روز بعد از رابطه تازه داخل ادرار مشخص میشه

ولی اینجا بچه ها بعضیاشون گفتن با بیبی چک مثبت رفتن از دادن ومنفی شده ولی بعد از یک هفته ازمایش مثبت شده

نمیدونم چطوری میشه احتمالا خطای ازمایشگاس

باردار نیستی عزیزم ان شالله بزودی مامان میشی دوست خودم ازمایشگاه کارمیکنه همیشه میگه خیلیا با بیبی ...

خیلیا اومدن گفتن مثل من بودن ولی هفته بعد از دادن مثبت بود ...لطفا انقدر بی رحم جواب ندید 

امکان نداره گلی اول هورمون تو خون مادر میاد بعد تو ادرارش  منم ی بار حتی با ۱۰روز تاخیر پر ...

چقدر یاطع حرف میزنین امکان نداره؟؟؟من خودم ۱۰ نفر میشناسم اینجوری شدن جوری حرف میزنین انگار استغفرالله خدایین....خود دکترام میگن واسه بعضیا تو از دیر نشون میده اونوقت شما با قاطعیت میگی امکان نداره؟.

خیلیا اومدن گفتن مثل من بودن ولی هفته بعد از دادن مثبت بود ...لطفا انقدر بی رحم جواب ندید 

من فقط واقعیت رو گفتم خودت تو نت بزن متوجه میشی اول خون غلظت هورمونش بالا میره و ازمایش مثبت میشه و بعد ادرار

بتای ۲ واقعا جای شک نداره منفیه خوب.خدایی نکرده ضربه میخوری اینجوری 

امیدوار باش اما دل نبند

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2706