2733
2734
عنوان

بی بی چک +عکس صفحه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 53 پست
عزیزم احتمال نود در صد بارداری.تو امروز وقت موعدت بود.اقلا باید یه هفته بعد از موعد تست بدی.اگه منفی ...

خدا از دهنت بشنوه هفته دیگ امتحان میکنم حتما

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤
هیچ دارویی مصرف نکردم...میگن برای بعضیا تو آز دیر تر نشون میده

بله عزیزم احتمالش زیاده مخصوصا اگه پریودات نامنظمن بجای استرس دوسه روز دیگه آز بتا بده ایشالا که مامان شدی عزیزم😍

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط واقعیت رو گفتم خودت تو نت بزن متوجه میشی اول خون غلظت هورمونش بالا میره و ازمایش مثبت میشه و ...

اخه واسه خیلیا پیش اومده ...بخدا جدی میگم خیلی تو تاپیک قبلم گفتن امکانش هست ..ببخشید بد صحبت کردم واقعا حالم بده ۲ ۳ روزه دارم با بچم زندگی میکنم قشنگ هنوزم باورم نمیشه

2731
اخه واسه خیلیا پیش اومده ...بخدا جدی میگم خیلی تو تاپیک قبلم گفتن امکانش هست ..ببخشید بد صحبت کردم و ...

عزیزدلم من سالها نازایی کشیدم نخواستم ضربه بخوری فقط😘😘

توام منو ببخش اگر حس کردی لحنم تنده ببخشید

ان شالله بحق ابروی فاطمه زهرا خدا دلت رو ب بهترین نحو شاد کنه

از صمیم قلبم ارزو میکنم خدا حاجت دلت رو بده 

واسه خدا هیچ کاری نداره😍

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
عزیزدلم من سالها نازایی کشیدم نخواستم ضربه بخوری فقط😘😘 توام منو ببخش اگر حس کردی لحنم تنده ببخشید ...

مرسی عزیزم بازم بابت حرفم معذرت ...واسم دعا کن

2738