2733
2739

لطفا از لحظه ای که بیدار میشیدو بگین تا وقتی میخوابین.با جزییات بگین لطفا.یه چیز کلی نگین که مثلا صبونه نون پنیر میخورم ناهار برنج‌خورشت عصر میوه شام سوپ شب شیر!!!

کامل غذای یه روزتونو با جزییات بگین مثلا من

صبح که بیدار شدم یه لیوان شیر میخورم با چهارتا خرما چون دیر بیدار میشم همین صبحانمه.ناهار برنجی باشه هشت قاشق برنج‌میخورم خورشتم ازاده که معمولا میشه یه بشقاب پر خورشت.بعد از ناهار دونوع میوه میخورم مثلا هلو و چهارتا گوجه سبز.یه لیوانم باز شیر میخورم با دوتا خرما.شام نونی باشه یه نون میخورم با مثلا سه کتلت و دوگوجه و دوغ.تا شبم دوتا چایی میخورم هرکدومو با دوتا خرما.اخرشبم دونوع باز میوه میخورم

میخوام ببینم زیاد میخورم یا کم.با این خوراک ده کیلو اضافه کردم تو هفته ی ۲۴

شماهم خوراکتونو کامل بنویسید و بنویسید هفنه چندمید و چقد اضافه کردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم همون چیزایی رو بخور که قبل بارداری میخوردی

فقط حواست باشه حتما میوه و لبنیات و آجیل هر روز بخوری

همین کافیه

و طبیعیه اضافه کردنت ماه های آخر نترس بزرگتر میشه شکمت اما زیاد وزن اضافه نمی کنی

من گالا 35 هفته

2738

من هیچی نمی‌خوردم از بس ویار داشتم تا وقتی داشتم زایمان میکردم هم بالا میاوردم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

من ی چن روزی هوس خیار حالت تهو...الان از دیروز تاحالا از خواب بیدار میشم سرم گیج میره بی نهایت  حالت تهو شدید ولی بالا نمیارم دیروز با بدبختی غذا آماده کردم لب نزدم آب میخورم فقط دیشب جای رفتم ب زور یکمی غذا خوردم از شیرینی ک فعلا بدم میاد امروزم از وقتی بیدار شدم یه استکان چای خالی خوردم با ی لیوان آب تمام

2706