2737
2739

خانما من این روش رو خودم امتحان کردم برام معجزه کرد

خوردن سیرررر

دوماه اول قبل از صبحانه نهار شام یک حبه سیر رو چند تیکه میکردم و با دو لیوان آب میخوردم دو ماه دوم قبل از صبحانه و شام و الان هم هرروز قبل از صبحانه

اولا نمیزاره دیگه سرماخوردگی بیاد سراغتون ثانیا هرچی عفونت داخل بدن مخصوصا رحم هست رو از بین میبره

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هامن ازهفته پیش یکشنبه درد پریود کشیدم کمردردازدیروز استفراغ ایناامروزشدم ودارم میمیرم الان چندساله اینجوریم منم عنبرنسانوشتین استفاده کنم خوبه؟ بوی سیردوس ندارم

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2731

اگ بارداری فقط باید دکتر بری،با خود درمانی باعث میشه بدتر شی و کیسه ابت نشتی کنه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
میشه مثل قرص خورد؟؟؟ بعدش بونداره؟؟؟؟

درسته که تو گلو گیر میکنه😅من ۶،۷ قسمت میکنم مثل قرص میخورم اگر دو لیوان آب بخوری نه هیچ بویی نداره

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
خانما من این روش رو خودم امتحان کردم برام معجزه کرد خوردن سیرررر دوماه اول قبل از صبحانه نهار شام ...

من هرماه یه هفته مونده عذاب میکشم دوروزمونده دیگه افتضاح میشه حتی تهوع واستفراغ بعدشم که میشم۳روز توعذابم خودمم ۳روزمیشم

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2740
حامله میشه استفاده کنه؟

اره

من تو دوران حاملگی دکتر برام تجویز کرد

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706