2737
2734
عنوان

این چه حسیه که دارم 🙁🙁🙁

348 بازدید | 38 پست

بچه ها تازگیا وقتی میریم بیرون اگه یکی رو ببینم مریضه یا یه بچه که داره تو خیابون دست فروشی میکنه یا یه پیرمردی که سکته کرده و همه جاش داره میلرزه دنیا رو سرم خراب میشه یعنی میشینم های های گریه میکنم وکلا بیرون و گردش زهرمارم میشه به نظرتون به یه روانکاو مراجعه کنم چرا اینجوری شدم 😭😭😭

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

اره حتما مراجعه كن 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینجوریم ، خیلی وقته ، تقریبا از اول😔

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2728
2738

منم همین جورم یکی هست نزدیکمون با یه وضعیت اسف بار شالو روسری دسفروشی میکنه دلم ریش میشه وقتی میبینمش پاهاش مشکل دارن دستاش به شدددددددت لاغر صورتش نصف سوخته   شالاشم زشته مشتری نداره

منم خیلی زود تحت تاثیر این چیزهایی که میبینم قرار میگیرم.یه بار تو مترو از یه بچه ی دست فروش چیزی خریدم تا سه هفته یاد اون بچه می افتادم حالم بد میشد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

خیلی دلم میخاد دستشونو بگیرم و ی کمکی بکنم ولی در اون حد نیستم و دست و بالم پر نیست متاسفانه..ولی در حد توانم همیشه کمک میکنم تا زندم

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
خب چیکار میکنی خیلی حسه بدیه

هیچی اگه در توانم باشه یه کمکی میکنم اگه هم نباشه تا چند روز حالم بده ، این باعث شده زیاد بیرون نرم از خونه😞

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
منم همین جورم یکی هست نزدیکمون با یه وضعیت اسف بار شالو روسری دسفروشی میکنه دلم ریش میشه وقتی میبینم ...

واااااای خدا 😭😭😭😭😭😭

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2706