2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید برادرشوهرتون  با شوهرتون صمیمی  هست اینا اصلا با هم خوب نیستن

شوهرم خیلی دوسش داره ولی اون مثل سگ هاره دوست داره سر به تن شوهرم نباشه سلامم بهش نمیکنه ولی خوب مگه آقامیفهمه 

2731
مرسی  الان بودجه نداریم آون واسه ما سکه داد

اشکال داره. مامان من همیشه میگه کادو قرضه توام یروز باید ادا کنی. برادر شوهر من النگو انداخت دستم مجرده خنوز ولی زن بگیره شده انگشترمو میفروشم منم کادو طلا میدم. اینجور چیزا دلخوری میاره از خواهرت یا پدرومادرت قرض کن. 

تظاهر میکنم به زندگی کردن

قدر شوهرتو بدون...عروسی جاریم‌نزدیکه،آقا امشب به برادرش و مامانش گفت غصه نخورید،من خودم جور میکنم گفت من دو تومن میخوام بدم،(توی مضیغه هستن برای عروسی)،گفت بازم کم و کسر شد جور میکنم..تازه به من میگه‌پول ندارم لباس مجلسی بخری!!!!میبینید وضع منو!تف تو روش‌کنن،حالم داره ازش بهم‌ میخوره.دو تومن،واسه برادر شوهری که قرونی نداده تو عروسیمون،البته اون موقع مجرد بود،حرفیم بزنم میگه من برادر بزرگم،خیر سرم‌‌باید یه کمکی بکنم...نمیدونم شایدم‌من‌حساسم نمیدونم واقعا نمیدونم...اگه وضع خودمون خوب بود یه چیزی،ولی بقران هشتمون گرو نهمونه

اگه میشه از ته دل برای من دعا کنید💛💛💛