2737
2734

من باردارم دارم چاق میشم قبل از بارداریم لاغر کرده بودم اما پشیمون شدم بغعد از زایمانم قصد لاغر کردن ندارم. چاقی بیشتر بهم میاد..البته نه خیلی ولی متوسط رو به جاق

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من باردارم دارم چاق میشم قبل از بارداریم لاغر کرده بودم اما پشیمون شدم بغعد از زایمانم قصد لاغر کردن ...

من مجردم، از شما باردارتر به نظر میام 😬

کیمیاگر شده ام ...
2738

من لاغر هستم ولي كالري شمار نصب كردم كه وضعيت غذا خوردنم رو بررسي كنم و ديدم كه زيادتر از نياز بدنم مصرف ميكنم و سعي ميكنم با ورزش ايده آل ترش كنم .

با اينكه من جزء آدمهاي مفيد خور هستم .

نوع تغذيه = سلامتي بدن.

اولين وظيفه هر كسي هم در قبال بدن و روحش هست!!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

من قبل ازدواج قشنگ لاغزبوذم ازبس گرمی خوردم بعد ازدواج بخاطر حاملگی الان ده کیلو اضافه وزن دارم الان آمپول برا حاملگی میزنم روز به روز دارم باد میکنم مانتوها تنم نمیشن

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
من لاغر هستم ولي كالري شمار نصب كردم كه وضعيت غذا خوردنم رو بررسي كنم و ديدم كه زيادتر از نياز بدنم ...

منم نصب کردم و اونقدر کالری که میخوردم بالا بود که دیدم اصلا به اون چیزی که کالری شمار میگه نمیرسم حتی با نصف کردن غذام 😬😬😬

کیمیاگر شده ام ...
من✋😁😁 بیست کیلو اضافه دارم ولی کلا بیخیال شدم چون خیلی سخته هر روز هر روز ورزش کنم تازه رژیم که ا ...

منم مشکلم فقط اضافهه نیست، مشکل اصلیم شکممه 😬😬

کیمیاگر شده ام ...
منم نصب کردم و اونقدر کالری که میخوردم بالا بود که دیدم اصلا به اون چیزی که کالری شمار میگه نمیرسم ح ...

چاي نعنا بخور

سبزيجات بخور

سالاد

ريز ميوه 

نميرسه چون حجم معده تون بزرگ شده بد غذا نخوريد باز كوچك ميشه

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706