2733
2734
عنوان

یه کاری کردم خیلی استرس دارم

322 بازدید | 22 پست

یه آقایی از اقوام قصد داره زن دوم بگیره البته وضعش توپه و هیچی کم نداره که ماشالله زیادی هم داره،،

جدیدا خواستگاری رفته به کمک پدر و مادرش ،،

زن اولش نمی دونست و مریض هم هست 

ماهم توی تعطیلات مهمونشون بودیم  زنه تو خونه بستری بود من برای دخترشون قضیه رو گفتم که بتونن جلوی باباشو بگیرن ،، سه تا دختر داره،،

بعد از اومدن ما دعوای بدی داشتن 

الان عذاب وجدان و استرس دارم حتی نمیتونم نماز بخونم

،، 

من کار مرده و مادرشو که براش دختر پیدا کرده نمی پسندم فکر کردم به زن اول داره ظلم میشه ،، 

برای همین رفتم این راز و برملا کردم

دارم از نگرانی میمیرم

الحمدالله

کاری که کردی کار اون اقا هم بده نمیدونم اگه جات بودم چه میکردم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا خيرت بده

كارت اصلنم بد نيس

كمك به هم جنسته

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738

شما نمیگفتین هم دیر یا زود این مساله برملا میشد واین دعوا به وجود می اومد  وصد البته بعدا اون خانم اول ممکن  بود از دستتون ناراحت بشه که چرا بهش نگفتین 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

سلام.  تو نباید دخالت میکردی ولی وقتی که کردی عذاب وجدان نمی خواد فقط اول باید میفهمیدی که دهن دختراش قرصن که تو رو تو این قضیه نکشونن و تو اشتباه نکردی خیلیم کار خوبی کردی زندگی اون خانواده رو نجات دادی 

دمت گرم

عشق یعنی نرسیدن   عشق اگر عشقاست اسان ندارد  

هم خوب بوده کارت هم بد ...نمیدونم جات بودم چی میکردم ولی از دلسوزیت واسه همجنست خوشم اومد تحسینت میکنم 😍

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
هم خوب بوده کارت هم بد ...نمیدونم جات بودم چی میکردم ولی از دلسوزیت واسه همجنست خوشم اومد تحسینت میک ...

ممنون 

اینا سالهاست دعوا و مرافعه دارن  کار یه روز دیروزشون نیست مرده میگه من این زنو نمیخوام 

به همه سپرده براش زن پیدا کنن

الحمدالله
2706