2737
2739
عنوان

باردارای دیابتی میاین

75 بازدید | 7 پست

خانومامن هفته ی ۱۱ رفتم آزنایش قند۸۵ بودفک کنم یه کم زیادبودالان ۵ماهمه حس میکنم گاهی زیادتشنه میشم فقط گاهی یادهنم توخواب خشک میش بعصی وقتا یعنی قندم زیاده؟کی بازم بایدآزمایش بدم؟زیادباش چی میش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

دکتراهم که انگارمفت ویزیت میکنن حرفم نمیزنن که بگن زیادبوده یانه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

12 هفتگی احتمال زیاد برات ازمایش قند دو مرحله ای مینویسن. اگر اون مشکلی نداشته باشی همه چی خوبه. من 18 هفتگی هم قند 4 مرحله ای دادم. تشنگی زیاد هم تو بارداری طبیعیه. من قندم مشکلی نداشت ولی زیاد اب میخوردم و همش دهنم خشک بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

12 هفتگی احتمال زیاد برات ازمایش قند دو مرحله ای مینویسن. اگر اون مشکلی نداشته باشی همه چی خوبه. من ...

تو۱۲ رفتم یه دونه بودیه بارقبل صبونه یه باربعدش بعداون دیگه نرفتم ولی نگرانم

2731
2738