2737
2734
عنوان

مادرشوهر نفهم

815 بازدید | 36 پست

مادرشوهر من از همون اول احساس میکرد پسرش  رو ازش دزدیدم از همون اول با من خوب نبود صمیمی نبود.خانواده من ما رو هفته ای یکبار شام دعوت میکردند اما مادر اون هیچی .۴ تا پسر داره اما بین پسرها فرق میگذاره من احساس میکنم شوهر من رو اصلا دوست نداره .ما تو یک ساختمون زندگی میکنیم خیلی سخته مثلا جاریم با شوهرش میرن شام خونشون اما به ما نمیگه بریم .یکبار رفتم خونش روی بخاری غذا بود تا من بچه ام رو بردم جیش دیدم تند و تند غذاها رو قایم میکنه تو کابینت .یکبار هم همش به من زنگ زد گفت بیا خونمون بچه رو بیار پایین عموهاش میخوان باهاش بازی کنن .منم رفتم تا ظهر اونجا بودم وقت ناهار شد سفره انداختند اول برای پسرهاش غذاکشید.بعدپسرهاش گفتند برای سحر چی وقیحانه گفت به اندازه خودمون غذاگشتم .یعنی من وارفتم .اصلا موندم چی بگم 

همه اش گفتم سیرم تازه خوردم بعد رفتم بالا یک بشقاب ماکارونی براشون اوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

متاسفانه خیلی بعضی از مادرشوهرااااااااااااااااااا بد هستن نمونش مادر شوهره خودم که اصلا باهاش رابطه ندارم واینم بگم اینا عوض بشو نیستن بهترین راه قطع رابطس

یکبار هم شام دعوت کرد خونشان اما یادش رفت برای من شام بکشه .بعد شوهرم گفت پس سحر چی .گفت وای یادم رفت!!یکبارکفتم هاون تون رو قرض بده .گفت هرچی داری بیا اینجا بکوب. من ازش نگرفتم رفتم یک آسیاب برقی خریدم حالا بگذریم اگر چیزی از من بخوان بهشون قرض میدم .حالا جاری دار شدم بدتر هم شده اصلا انگار بامن دشمنی داره درحالی که من همیشه احترامش رو دارم اما اون بین پسرهاش و عروس هاش فرق نمیگذاره. 

2706