2737
2739
عنوان

ازمایش خون دادم😱😱😱

201 بازدید | 5 پست

من و مامان بابام سالی‌ یکی دوبار میریم چکاپ کامل امسالم‌رفتیم حدود یه هفته پیش اون دو نفر تب مالت. گرفتن ولی من نه....میترسم نکنه منم بگیرم اینم بگم ما دام نداریم از کجا ممکنه بگیرن؟ هر دو تاش روزی دو امپول و کلی قرص می خورن و درد میکشن خدا شفا شون بده

شیر کامل نجوشیده بستنی  و ...

همینجوری که واگیر نداره

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالاکه خوب میشن نگران نباش درمان داره.احتمالن لبنیات آلوده خوردن.وقتی شیربیست دقه نجوشه وبخوری احتمال تب مالت هست.حالایابستنی یاماستی چیزی خوردن که شیرش خوب نجوشیده بوده

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»