2752
2734

روز۱۸پریود ترشحات تخمک گذاری دیدم وسه ساعت بعدش اقدام کردم واسه نی نی پسر بنظرتون درسته؟درضمن سیکلم طولانی مدته کار دو روز قبل ترشحات معمولی داشتم که یهو تبدیل شد به ترشحات شفاف وکش دارو بدون بو.اقدامم درست بوده یانخ

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

وسط این همه تاپیک راجب وقیح فکرنکنم کسی بیاداینجاگلم فرداتاپیک بزن

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
وسط این همه تاپیک راجب وقیح فکرنکنم کسی بیاداینجاگلم فرداتاپیک بزن

اخه خیلی نگرانم بخدا

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731
دوره هات چند روزه هست؟! برای پسر شدن داری اقدام می کنی یا کلا در اقدامی؟

نه واسه پسر توی اقدامم نا منظم وطولانیه

عزيزم از كيت استفاده كني نتيجة قابل اطمينان تره،كيفيت ترشح تابع خيلي چيزاست

اخه الان ۵۰ساعت از اون ماجرا میگذره نمیشه کاری کرد ولی دیشب کیت زدم یه خط کمرنگ افتاد که نشون از این بود که از تخمک گذاری رد شدم ولی بازم خیلی خیلی شک دارم چون ممکنه عین بی بی کاذب باشه

سيكات چند روزه ست؟

نا منظمه عزیزم سونو هم رفتم چندبار بطور سریالی تقریبا ۳روز بعداز آخرین سونو اقدام کردم وفقط یکبار

نه واسه پسر توی اقدامم نا منظم وطولانیه

خب نمی تونی خیلی دقیق کاری کنی ..‌چون نامنظمی .. من خودم نامنظم هستم و فک می کردم همون زمانی که ترشحات رو می بینم اگر اقدام داشته باشم کافیه.. اما اشتباه کردم.. ا

پنج ماه این طوری اقدام کردم که اشتباه بود

دو ماه از بعد از پاک شدن تا روزی که پریودی بعدیم بود یک شب در میون اقدام داشتم و خدا رو شکر ماه. دوم باردار شدم

دکتر هم که رفتم بهم گفت حدودا دو هفته ‌پیش لقاح داشتی...یعنی تقریبا روز ۲۷ ام یا ۲۸ام  دوره ام 

در صورتی که ترشحات رو من روز پونزده ام اینا دیده بودم..

دوره ی من طولانی ترینش ۳۸ روزه هست 

لطفا برام دعا کنید که بارداری سالم و راحتی داشته باشم..بعد از یه سقط...
خب نمی تونی خیلی دقیق کاری کنی ..‌چون نامنظمی .. من خودم نامنظم هستم و فک می کردم همون زمانی که ترشح ...

من تا ۴۰روز هم میره سیکلم قبلا کاملا۴۰روزه بودم ولی الان یه مقدار عقب وجلو میشه

خب نمی تونی خیلی دقیق کاری کنی ..‌چون نامنظمی .. من خودم نامنظم هستم و فک می کردم همون زمانی که ترشح ...

روزی که ترشح داشتی اقدام کردی؟ 

من تا ۴۰روز هم میره سیکلم قبلا کاملا۴۰روزه بودم ولی الان یه مقدار عقب وجلو میشه

اره می فهمم.. کاری از دستت خیلی بر نمیاد..

لطفا برام دعا کنید که بارداری سالم و راحتی داشته باشم..بعد از یه سقط...
2706