2737
2739
عنوان

شماتل گرام دارید؟؟؟

104 بازدید | 23 پست

من قبلا گوشیم انروید بو شوهرم نمیزاشت تل وصل کنم به هزاربدبختی راضی شد یک ماه وصل کردم دیگه بعدش اتفاق هایی افتاد که گوشیمو فروخت دیگه ازون به بعد اندروید نداشتم ینی اوضاعمون جوری نبود که گوشی بخرم الان خریدم راضیش کردم که برام نت بخره میگه حق نداری تل داشته باشی میگم مشخصه اعتماد نداری میگه چه ربطی داره بدم میاد از تل آخه من چیکار کنم عقده یه تل به دلم موند تازه فک کنم ازخریدن نتم منصرف شه دیگه.الانم باگوشی خودش تو سایتم شماها تل دارید؟؟؟؟خوش به حالتون😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا عزیزم تل چیه ک عقده ایشم بشی!!!

برای تل اصرار نکن مردها منتظر یه فرصتن که شک کنن تو این گزک رو دستش نده 

اگه خواست نصب میکنی نخواستم نصب نکن تل چیزی نیست ک بخواد باعث اختلاف بشه

اره من دارم اما گاهی میشه سه روز نرم سر بزنم 

لیست اموال من:😍دخترم❤

عذر میخام کلی میگم منظورم شخص خاصی نی 

ولی چرا برا من مسخرس وقتی خانوما میگن شوهرم نمیذاره!؟! خو ک چی؟! 

تل مگه چیه ی نرم افزار ارتباطی دیگه😐 حس میکنم با ی مرد با سطح فکری کوتاه طرفن

میون وحشت مرداب 🍀🍀تو یک نیزار خشکیده 🌾یه نیلوفر به آرومی 🪷رو دست آب خوابیده 🍀🪷🍀یه نیلوفر که می خنده 🙂ولی زندونی و تنهاست 💔 تو عمق آبی چشماش❤️‍🩹 هراس مرگ ماهی هاست 🖤🍀🪷این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
2738
از دست جاریم می خوام حذفش کنم بسکه پیام میده سلام چطوری همیشه هم همینه پیامش 

ریسنتلی بزن 

حالت روح باش

میون وحشت مرداب 🍀🍀تو یک نیزار خشکیده 🌾یه نیلوفر به آرومی 🪷رو دست آب خوابیده 🍀🪷🍀یه نیلوفر که می خنده 🙂ولی زندونی و تنهاست 💔 تو عمق آبی چشماش❤️‍🩹 هراس مرگ ماهی هاست 🖤🍀🪷این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
2706