2733
2734
عنوان

رفتارهمسر بعد از بچه دارشدن

269 بازدید | 18 پست

سلام.خانما..من ۲۷ساله و همسرم۳۱سالشه.خیلی بچه دوست دارم.وقتی ازدواج کردیم تاسه سال فقط برای اینکه همسرمو بشناسم حرفی از بچه نزدم.بعد از سه سال اقدام کردیم والان پسرم یک سال و نیمشه.قبل بچه همسرم خیلی خوب بود.مهربون.قدردان.بعضی وقتا عصبی میشد ولی خب هیچکس که کامل نیست..ولی بعد از بچه واقعا عوض شد.فحاشی میکنه هم به من هم خانوادم البته پیش خودم نه به اونا.تورابطه جنسی هم خشن شده.البته من هم ازاین نظر گرمم.بیشتر از بچه هم بهش توجه میکنم.ولی اینکه خیلی کم ارضا میشم واقعا عذابم میده..هرچقدرم باهاش حرف میزنم درست نمیشه..😐😐😐آیا بعد بچه زندگی همینه؟!انقدرتغییر؟

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا خود خودمی

شوهر منم خیلی بد شد

ما عاشق و معشوق بودیم

اصلا ب طوری بد شد.سیگاری شد.بی احساس مطلق.توهین نمیکنه اما انگار دلش مخاد نباشم و راحتتره اینجوری برخورد میکنه.منم تا یکسال جنگیدم.بعد بریدم و شدم ی ادم نیمه افسرده ک سر کوچکترین مشکل بهم میریزم و داد میزنم.از خودم ناراحتم.

2731

من یساله ازدواج کردم که البته هفت ماهش عقدبودم !منوشوهرمم اوایل ازدواج خیلی خوب بودیم عالی بودیم اما بعدازدوسه ماه زندگی مشترک پسر۳سالش اومدبامازندگی کردواقعادیگه رابطه منوهمسرم عین اول نیست! جلواون شوهرم حتی منونمیبوسه یااصلاتامیخوادببوسه اون پسربچه میادوسط میشینه و شباتاصبح بیداره ومانمیتونیم ناخن به هم بزنیم !!! تازه شماخوبه چندسالی باشوهرت صفاکردی منه تازه عروس چی بگم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
اخی کاش از مشاور کمک میگرفتی 

مشاور😐ازخودش مشکلی نمیبینه و میگه مگه دیوونم یاروانیم...از نظر من بعضی وقتا هست

من یساله ازدواج کردم که البته هفت ماهش عقدبودم !منوشوهرمم اوایل ازدواج خیلی خوب بودیم عالی بودیم اما ...

خیلی بده.‌‌...کاش آروم آروم وارد میشد...نه یکدفعه

دقیقا خود خودمی شوهر منم خیلی بد شد ما عاشق و معشوق بودیم اصلا ب طوری بد شد.سیگاری شد.بی احساس مط ...

درکت میکنم...خیلی وقتا کم میارم ولی بازم بایادآوری خوبیاش خودموآروم میکنم وادامه میدم...

درکت میکنم...خیلی وقتا کم میارم ولی بازم بایادآوری خوبیاش خودموآروم میکنم وادامه میدم...

من ک  یگ با یاداوری خوبیاش داغون میشم.همش میگم.چرا من بچه اونو زاییدم.چرا اینجور شد

من ک زیاد حرف نمیزنم باهاش.رابطمم خیلی کم‌کردم.دلم نمیخاد دیگ.اذیت شدم خیلی

چرا اينطوري ميشن؟؟؟؟؟؟ منم مشكل استارتر رو دارم با اين تفاوت كه خيلي زود بعد از ٥ ماه باردار ش دم

فكر كنم بخاطر اينكه هم مسئوليت ها بيشتر ميشه هم هزينه ها بيشتر ميشه هم خستگي ها بيشتر ميشه و ...

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
فكر كنم بخاطر اينكه هم مسئوليت ها بيشتر ميشه هم هزينه ها بيشتر ميشه هم خستگي ها بيشتر ميشه و ...

منم به همینا فکر میکنم.ولی میبینم هیچوقت ازش درخواستی نداشتم.مستاجرم.ماشینم نداریم.نه طلا ازش خواستم نه هیچی...فقط میخام یه زندگی شادداشته باشیم.یه لقمه نون سرسفره بیاد بسه..انتظاربیجاندارم که..۱۰روز توسردی وتنش...سه روزخوب ومهربون..بچه میادکه زندگی رنگ دیگه داشته باشه..