2733
2734

بچه ها من هفته هفت بارداري ام

بي اشتهام و حالت تهوع دارم

بزاق دهنمم خيلي زياده

شما هم اينطوري اين؟ ميل به غذاتون چطوريه؟

فقط خوراكي هاي ترش دوسدارم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ترش میخوری بزاقت زیاد میشه

آب دهن زیاد بخاطر بلغم بالاست

انجیر بخور 

مویز بخور

اینا آب دهنو جمع میکنه

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

اوایل بارداری زیاد ترشیجات خوب نیس

سونو قلب دادی؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام،مبارکت باشه،رفتی دکتر تشکیل پرونده بارداری بدی؟خانه بهداشت هم باید بری؟آخه میخواستم بدونم باید هردو رو بری یا یکی کافیه

خدایا شکرت برا نی نی که بهم دادی  
2728

عادیه. بارداریا. میخوای هیچ اتفاقی نیفته تو بدنت؟یکی مثل شما علائمش شدیده یکی هم هیچ علائمی نداره. بدنا باهم فرق داره نگران نباش خوب میشی

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

عزیزم اوایل بارداری چون انسولین زیاد ترشح میشه همش احساس ضعف و گرسنگی داری طبیعیه در ضمن خدا کمکت کنه چون راه سخت و طولانی پیش داری که البته مادر شدن هم به سادگی نیست

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

منم همون جوریم از صبح تا حالا یکم میوه خوردم

لکه بینی هم دارم شیاف استفاده کردم اما بازم هست دعا کنید نی نی خوب باشه حالش😢😢😢😢

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
اوایل بارداری زیاد ترشیجات خوب نیس سونو قلب دادی؟

بله

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2738
عادیه. بارداریا. میخوای هیچ اتفاقی نیفته تو بدنت؟یکی مثل شما علائمش شدیده یکی هم هیچ علائمی نداره. ب ...

ميدونم همه علائم دارن

ميخواستم ببينم بقيه در چه اوضاعين! مث من هستن يا نه

منم همون جوریم از صبح تا حالا یکم میوه خوردم لکه بینی هم دارم شیاف استفاده کردم اما بازم هست دعا کن ...

اسمت چه قشنگه. عاشق این اسمم

ميدونم همه علائم دارن ميخواستم ببينم بقيه در چه اوضاعين! مث من هستن يا نه

اره منم اینجوریم.یهو تهوع میگیرم به بوها حساس شدم کلا اخلاقم بد شده یکسره بزاغ دهنم میره. عاشق ترشی و شوری هم شدم

اره منم اینجوریم.یهو تهوع میگیرم به بوها حساس شدم کلا اخلاقم بد شده یکسره بزاغ دهنم میره. عاشق ترشی ...

صداي قلبشو شنيدي؟

غذا درست حسابي ميتوني بخوري؟

اسمت چه قشنگه. عاشق این اسمم

اسم برادر زاده امه

منم عاشقشم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
صداي قلبشو شنيدي؟ غذا درست حسابي ميتوني بخوري؟

اره ۷ هفته شنیدم. غذا آره خیلی گرسنه میشم‌. بعضی وقتا از گرسنگی حالم بد میشه. سعی کن بخوری با هر زحمتی شده. ولی خب بعد غذا تهوع میگیرم اما چاره ای نیست 

2706