2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام ازتون

59 بازدید | 5 پست

سلام دوستان پسرم ۶ماهشه . لثه پایینش جای دندون هم متورم شده یکم بالا اومده و مشکل الرژی و رفلاکسم داره. و شیرخشک میخوره. پسرم کلا صبحا یه بار دستشویی میرف راحت تا فردا اما یه چند روزیه همش همش درحال زور زدنه و  روزی ۳ و۴بار خرابکاری میکنه انگار دلپیچه داره نباتم دادم اما همونطوریه. میشه بگین علائم دندون دراوردن بچه های شما چی بوده؟؟؟؟؟ نمیدونم از دندونه میترسم یه وقت ویروس باشه

من پسرم دندونش که میخواست بیرون بیاد تب میکرد ولی میگن بعضی بچه ها اسهالم میگیرن.بنظرم معمولیه فقط اگرتب کرد قطره استامینافن بده .برای خیالتم راحت بشه یه دکترم ببرش ولی چیز نگران کننده ای نیست 

من پسرم دندونش که میخواست بیرون بیاد تب میکرد ولی میگن بعضی بچه ها اسهالم میگیرن.بنظرم معمولیه فقط ا ...

ممنون از اینکه جواب دادی عزیزم. پسرشما چند وقت داشت علائم دندونش نشون داد.امیدوارم از دندون‌باشه چون‌ویروس بدی اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از اینکه جواب دادی عزیزم. پسرشما چند وقت داشت علائم دندونش نشون داد.امیدوارم از دندون‌باشه چون ...

من پسرم برای هر دندونش تب میکرد و خیلی بیقراری میکرد بعد که فهمیدم بخاطر دندونشه خیالم راحت شد.منم از همون ورم لثه اش فهمیدم بخاطر دندونشه .یکم رو لثه اش سفید شده بود 

2728