2737
2739

لطفا کسانی که تجربه دارن پایخ بدن

پسرم ۳ سال و ۵ ماهه است ۲ تا دندونش سیاه شده و چند وقت پیش آبسه کرد و خوب شد بردمش دندون پزشکی گفتن باید بیهوش بشه و ۶ و نیم هزینشه. از بیهوش شدنش راضی نیستم و از عوارضش میترسم امروز دوباره دیدم دندونش آبسه کرده الهی بمیرم غذا هم نخورد .کسی از شما هست بچه اش تو سن و سال بچه من باشه دندون پزشکی خوب بدون بیهوشی سراغ داشته باشه یا اگه بچه اش رو بیهوش کرده بگه

واقعا خیلی فکرمو مشغول کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۶ و نیم 😐 مگه میخواد چیکار کنه😐 اطلاعی ندارم والا وگرنه میگفتم

ممنون آره واقعا خیلی زیاده بخدا اگه یه کم با بچه حرف بزنن راحت اجازه میده دندونش کار بشه ولی از اول دست و پاشو میگیرن تا بچه بترسه و بگن باید بیهوش بشه .

2738
مناسفانه بيهوش ميكنن نگران نباش يه بيهوشي خيلي با دز كم من دندونپزشك ميشناسم برا اطفال كدوم سمتي

برا مهم نیست کدوم سمت باشه فقط میخوام مطمئن و کاربلد باشه .اگه دندون پزشکی خوبیه معرفی کنید ممنون میشم

برا مهم نیست کدوم سمت باشه فقط میخوام مطمئن و کاربلد باشه .اگه دندون پزشکی خوبیه معرفی کنید ممنون می ...

من ٢بار دخترمو بردم ٢تا خانومم خوبن توي پونكه

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم

پسر من از اول به خاطر قطره آهن دندون درست حسابی نداره.. گاهی هم چرک میکنه و بالای لثه یه آبسه سفید میزنه..اینم گریه میکنه و درد داره.. ولی من صبر میکنم تا دندوناش عوض شه..

ولی کاری که میکنم اینه..

آب نمک درست میکنم میگم تو دهنش بچرخونه تف کنه..

با نمک براش مسواک میزنم

آویشن و پونه دم میکنم روزی سه لیوان میدم میخوره

بهش سوپ میدم بیشتر که اذیت نشه

سیر و پیاز خام میدم که بدنشو ضد عفونی کنه.. مخصوصا سیر ماست..

آبدوخیارم دوست داره تو اون کلی سیر و پیاز خام میریزم میخوره

آبلیمو میریزم تو آب میگم یه کم تو دهنش نگه داره بعد قورت بده

عسل طبیعی به لثه اش میمالم

خدارو شکر خیلی وقته چرک نکرده و درد نمیکنه چون گاه گدار که درد هم نمیکنه آویشن و پونه رو دم میکنم یه استکان میخوره سیر و پیازم عادت دادم با بعضی غذاها یا تو سالاد شیرازی پیاز و فلفل دلمه بزنم میخوره..ماست و شیر هم زیاد بده که ضدعفونی کننده است

پسر من از اول به خاطر قطره آهن دندون درست حسابی نداره.. گاهی هم چرک میکنه و بالای لثه یه آبسه سفید م ...

ممنون لطب کردید واقعا

ولی پیر من ایتقد بد قلقه نمک میزنم به مسواکش اصلا اجازه نمیده  تا مزه اش رو میفهمه خیلی بدعادته واقعا عصبی شدم بلد نیست چیزی رو قورت نده ولی سالاد دویت داره براش درست میکنم ممنون.🌷🌷

پسر من

لااقل آویشن و پونه بده..حتما حتما.. عفونت میریزه تو بدنش و برای قلب خیلی ضرر داره..با نبات شیرین کن بده خوشش بیاد.. ابلیمو حتما بده حالا یا شربت آبلیمو کن پر آبلیمو باشه..بهش بگو اگر نمک نزنه دکترا دندونشو میکنن...براش توضیح بده که باهات راه بیاد سوپ بپز پر سیر پیاز کن لااقل بخوره..

تنها درمانش آویشن پونه سیر پیاز فلفل دلمه نمک آبلیموست..

واِلا باید ببری چند میلیون خرج کنی تا به خودت میای میبینی شد ۷ساله و دندونش افتاد.. با این چیزا خوبش کن بیخودی تو راه دکتر و بیهوشی و.. بچه رو اسیر نکن..انقدری تا افتادن دندون شیریش نمونده.. نذاری عفونت کنه به بدنش ضرر برسه کافیه..

2706