2737
2734

ما يكماهه يخچالمون خراب شده منتظر بوديم قطعشو برامون بفرستن،،،، ناهارمون تو اين يك ماه يكي از خواهر شوهرام ميفرسته،، شماممون هم يكي ديگش

گفتم از خواهر شوهراي خوبم بگيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره خواهر شوهر منم خیییلی خوووبه عاااالیه یعنی من درددلامو میرم به اون میگم ولی امان از مادرش🙄

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2738

دستشون درد نکنه خدا برات حفظشون کنه الهی 😘😘😘😘😘

به ما‌که سهمی از مادرشوهر و خواهرشوهر خوبای عالم نرسید 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من و خواهر  شوهرم دقیقا مثل خواهرم باهم هوای همو داریم بعضی وقت ها هم باهم کل کل میکنیم درد دل میکنیم هیچ وقت دلخور نمیشیم 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2706