2737
2739

نی نیت 4دست وپا میره؟؟؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده برا این حرفا پسر من فقط بابا را میگفت خخخخ تا حالا مامانم نگفته شانس ندارم آخه۱۹ماهشهولی ۱۰ماهش بود دوتا دندونا بالاش زده بود یه کم بیرون تازه یاد گرفته بود چهادستو پا بشه ولی همش میخورد زمین کامل بلد نبود تا ۱۳ماهکی چهاردست و پا رفت بعدش راه افتاد

2731

پسرمن بابا .ابَ میگه.

بَ بَ هم میگه

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
زوده برا این حرفا پسر من فقط بابا را میگفت خخخخ تا حالا مامانم نگفته شانس ندارم آخه۱۹ماهشهولی ۱۰ماهش ...

13ماهگی چاردست وپا شد؟؟؟پسرمن 10ماه و نیمش اصلا 4دس وپا نمیره فقط میشینه با رورویک میره غلت میزنه.دس دسی میکنه.خیلی نگرانم

هر بچه ای یجوریه بچه خواهر من الان ۳ سالشه عین ماها حرف میزنه ولی یکی از بچه های فامیلمون ۴ سال و نیمشه هنوز کامل حرف نمیزنع

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا
2738
13ماهگی چاردست وپا شد؟؟؟پسرمن 10ماه و نیمش اصلا 4دس وپا نمیره فقط میشینه با رورویک میره غلت میزنه.دس ...

بعضی بچها چهاردست و پا نمیرن .ی دفعه وایمیسن راه میرن.اگه خودش بدون کمک میشینه عادیه.