2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی نمیدونه؟

یه چیز شیرین بخور رو پهلوی چپ بخواب یه جای آروم 

نگران نباش تا هفته ۲۳ وقت داری منم تا هفته بیست حسش نکردم اولین حرکت ها هم مثل ترکیدن حباب بود گاهی شک میکردم😉

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

از ۲۰-۲۲ هفته تکون میخوره عزیزم حساس نشو الان به صورت نبض میزنه گاهی بعضیا از ۱۶ هفته حس میکنن بعضیام تازه ۲۲ هفته شروع میشه الکی به خودت استرس نده

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2738
از ۲۰-۲۲ هفته تکون میخوره عزیزم حساس نشو الان به صورت نبض میزنه گاهی بعضیا از ۱۶ هفته حس میکنن بعضیا ...

دو سه روزه استرسی شدم انشالله فردا میرم سونو انومالی همه چی خوب باشه

دو سه روزه استرسی شدم انشالله فردا میرم سونو انومالی همه چی خوب باشه

انشالله که همه چیز خوبه بارداری راحتی داشته باشی عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤