2737
2734
عنوان

لاغری و نگرانی وضعف

207 بازدید | 41 پست

من وزنم ۴۷ هس و قدم ۱۵۵،توعقدم بیشتر هم سن وسالهام سرحال و درشتن😔من لاغرم و ریزه،میترسم دراینده واسه زندگی و حاملگی ب مشکل بخورم،جون ضعف میکنم ب نظرتون با این وزن مشکل نمیخورم؟البته سعی میکنم حوراکمو بیشترکنم تا چاقتربشم چون پدرمم حتی میگه بیشتر بخور چجور میخای بچه بیاری منم بشدت ترسو و کم جرات😔صعیفم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوراکتو بیشتر نکن

چیزای مقوی بخور

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
اره همین وعده های اصلیو بیشتر بخورم با میان وعده

هم اصلی هم فرعی.

گوشت گوسفند،اجیل،کره گاوی محلی تو پلوت بریز بخور،کله پاچه یا ابش،سه شیره،شیرعسل بخور.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
وزنت وزن سلامته قد و وزنت تناسب دارند بيخود استرس نگير تغذيه مناسب هم دكتر بايد بري براي زمان باردار ...

جدی ،خب فکر میکنم باید تپل ترباشم چون اونجوری ک میخام سرحال نیستم،دکتر متخصص باید بری واسه تغذیه؟

هم اصلی هم فرعی. گوشت گوسفند،اجیل،کره گاوی محلی تو پلوت بریز بخور،کله پاچه یا ابش،سه شیره،شیرعسل بخ ...

چهارشیره خریدم تو یخچاله سفت شده بعد وقتی میخای بخوری انگار شکرک زده😐

2706