2733
2734
عنوان

ازمایشم‌مثبت شد ولی لک دیدم😭😭😭

541 بازدید | 20 پست

سلام دوستای گلم من روز ۲۸ سیکلم یعنی دقیقا روز موعدم آز دادم بتام ۱۹۲ بود

همون شب موعدم لک دیدم ک تا دو روز ادامه داشت و قطع شد

یعنی بارداریم پوچه 

بتام واسه روز موعد کم نی

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بتات خیلی هم خوبه پوچ هم نیست نگران نباش فقط حواست خیلی باش به خودت و استراحت زیاد کن و کارهای سخت نکن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دکتر برو مشکلی نیست

شاید لک لانه گزینی بوده لکه بینی اوایل بارداری خیلیا دارن دکتر شیاف میده و استراحت کن رفع میشه عددبتا هم مهم نیست مهم روندشه هر 48 ساعت دو برابر بشه من سه روز بعد تاخیذ 125 بود

دردم از یارست و درمان نیز هم
عزیزم بتات خیلی هم خوبه پوچ هم نیست نگران نباش فقط حواست خیلی باش به خودت و استراحت زیاد کن و کارهای ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

اخه مسافرتم بودم همش تو ماشین و پیاده روی های طولانی میترسم خیلی

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738

من نمیدونم این استرسای الکی چیه خانومای باردار به خودشون میدن 

حاملگی پوچ قرار نیس بره همه پیش بیاد که 

شما توکلت به خدا باشه

انقدم همش تو نت دنبال اینجور مساعل نباش که حاملگی پوچ چگونه اتفاق میفتدو ازین چیزا 

هرچی خدا بخاد همون میشه‌

خدا هم همونیو میخاد که به صلاحمون باشه 

ایشالا که همه چی خیره فدات شم

دکتر برو مشکلی نیست شاید لک لانه گزینی بوده لکه بینی اوایل بارداری خیلیا دارن دکتر شیاف میده و استر ...

منم فردا بتامو تکرار میکنم ک ۵ روز از موعدم میگذره

اخه قبلش مسافرت بودم نشد

من‌روز موعد ۱۹۲ بوده باید بعده ۵ روز تاخیر چند شده باشه

لانه گزینی هم زمان با موعد پریودیه. نگران نباش استراحت کن و در صورت ادامه فردا برو دکتر بهت شیاف بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من نمیدونم این استرسای الکی چیه خانومای باردار به خودشون میدن  حاملگی پوچ قراره نیس بره همه پی ...

قربونت برم آره این‌نت بیچارم کرده اخه منم سابقه ی بارداری پوچ داشتم از همون میترسم😔 واسم دعا کن فدات

2706