2752
2739
عنوان

آيا مصرف نوشيدني الكلي با بي غيرتي آقايون ارتباط داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا همه الکیه اسی بشنو و باورنکن

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2731
پس دليل بيتفاوت شدن هروز چيه به نظرت

حتما یه دلیل دگ داره بیشتر بگرد

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
حالا وقتي قبول نميكنن اعتياده من تنها چه كاري ازم برمياد؟

خودشون شراب میزنند؟ 

دوست منم مثل شما شوهرش الکلیه،میگفت با دوستاش جمع میشند میخورند، و اونقدر مست میکنند که حرفای ناموسی بهم میزنند. مثلا میگند زنتو بمن قرض بده این حرفا و فقط میخندن،تو واقعا توقع داری بی غیرت نشند؟

راه چاره اش اینه که ببریش دکتر داخلی تا براش بگه چقدر سرطان زاست این مشروبات الکلی

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
رابطه کاملا مستقیم داره تازه چیزه های دیگه هم باعث بی غیرتی میشه که اگه اینجا بگم عزیزان منو به قتل ...

همش دلیل علمی داره عزیزم.

یکیش گوشت خوکه،چون فوق العاده سرده و طبع ادمو سرد میکنه، الکلم همینطور.

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
اي كاش راضي ميشد دكتر بياد

دکتر نمیخواد ببریش واسه الکل،بگو بیا تا دکتر چکاپ بنویسه،قبلشم با دکتر هماهنگ‌کن که از مضرات الکل بگه، اگه خیلی مصرف میکنه OT/PTخونش بالاست،و دکتر سذیع میفهمه با یه الکلی طرفه.

همش دلیل علمی داره عزیزم. یکیش گوشت خوکه،چون فوق العاده سرده و طبع ادمو سرد میکنه، الکلم همینطور.

اتفاقا گوشت خوک فوق العاده گرمه و محرک

ولی بی عفتی میاره

خوک از معدود حیوناتیه که هم جنس بازی میکنه و از فضولات خودش تغذیه

قربونت برم خدا، چقد غریبی تو زمین.....

بله اینو روانشناس هام تایید کردن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏