2733
2739
عنوان

خانومای کوتاه قدبیان

1909 بازدید | 39 پست

سلام خانوما.

من متاسفانه قدم کوتاهه و157هستم😞اما تاحالاهیچ مشکلی باقدم نداشتم ولی الان دارم مشکل من تورانندگیه ماشینمون405هستش ومن تااخر صندلی رومیکشم جلوکه پام به پدال برسه اما خیلی به گوشه هامسلط نیستم مثلا خوب نمیتونم پارک کنم یااینکه ازکنارماشینابافاصله خیلی کم ردمیشم چون به جلومسلط نیستم خیلی ....رانندگیم خوبه ولی مشکلم باقدمه اگرم بالشت بذارم زیرم خب پام به پدال نمیرسه ایندفعه ...

به نظرتون چه خاکی توسرم بریزم😭😭

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2824910&slug=فرق-گذاشتن-بين-بچه-ها&postId=92265137

اينو گزارش بزن عجقم مهسي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ماشینو عوض کنین

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706