2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون الکی وانمود کنه که

| مشاهده متن کامل بحث + 8478 بازدید | 47 پست
میترسم اینطوری بگم بچه کلا از زندگی نا امید بشه  دست خودم نیست حسود نیستم

نه بابا اتفاقا کارساز تره منکه کلا تو زندگیم اینجوری وانمود کردم که اگه خیانت کنی اصلا واسم‌مهم نیست خلایق هرچه لایق تا حالا که نزدیکه ۱۲ ساله جواب داده

چرا😂😂

میخندی 

دست راستت رو سر ۸۰ درصد خانومای اینجا

جات بودن شرف شوهرشونو به باد میدادن 😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ادم حساسی نیستم ولی الان فهمیدم خانمایی که بهشون خیانت میشه واقعا عذاب میکشن 

هیچی وانمودکن حساسی

بهش بگو کیه باهاش چت میکنی؟ از من مهمتره؟؟؟دوتاتونو باهم اتیش میزنمااااا😂😂😂😂

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
میخندی  دست راستت رو سر ۸۰ درصد خانومای اینجا جات بودن شرف شوهرشونو به باد میدادن 😂😂😂😂

متنفرم از این کار 

به خدا اگه یه روزی واقعا بهم خیانت کنه اینقدر شیک ومجلسی ترکش میکنم که کیف کنه

خوشحال میشم پیجم 

میترسم پررو بشه . نقطه ضعف دستش بدم 

امروز الکی رفته بود جلوی ایینه همش به خودش میرسید 

گفت میرم شب دیر میام 

از وقتی که رفت پنج بار خودش بهم زنگ زد گفت چیزی احتیاح نداری برات بگیرم 

داشتم از خنده میترکیدم

خوشحال میشم پیجم 
متنفرم از این کار  به خدا اگه یه روزی واقعا بهم خیانت کنه اینقدر شیک ومجلسی ترکش میکنم که کیف ...

والا من اول می خندم بعد برای اولین بار می بخشمش 

الان ترور میشم اینجا😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2738
اخه میدونم این کاره نیست  روی مسائل ناموسی و خیانت حساسه میخواد  مثلا منو حرص بده

😂😂😂خوب بزار بازی کنه

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

سلام گندم جون من خواننده خاموش بودم یه سالی عضو بودم ولی شرکت نمیکردم تو تبادل نظرها فقط میخوندم 

همیشه هم تاپیک های تورو دنبال میکنم چون معلومه خیلی خانم خوب و پاکی هستی عزیزم ایشالا زندگیت با شوهرت و بچت پایدار باشه  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی