2737
2734
عنوان

سرطان روده

14987 بازدید | 42 پست

سلام دوستان. دور از جون بین اطرافیان شما بوده این بیماری داشته باشه علایمش چی بوده؟

یکی از نزدیکان من مشکوک به این بیماری هستش مدام یبوست و اسهال گاهی همراه با خون. الان یه سری ازمایش انجام داده که هیچ خونی تو مدفوع نبوده امکانش هست این بیماری نباشه؟ ولی لاغر شده رنگش پریده مدام احساس خستگی داره یبوست و اسهال. یکی دو بار تب کرد. ازمایش هم گلبول های سفید و قرمز هم نرمال بودن. نه درد شکمی نه چیزی. فقط احساس می کنه مسیر مقعد تنگ شده و جهش بیرون اومدن مدفوع تغییر کرد. 

فعلا هم توی نوبت کولونسکوپی هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا که مشکل خطرناکی نداشته باشه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2731
ما یکی از اقواممون داره همین علائم رو داشت ...بعد اواخرش دیگه معذرت میخام مدفوع باریک خارج میشد ..مس ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟الان درگیر سرطان هستن؟اخه فامیل من ازمایش مدفوع هیچ خونی نشون نداده. دکتر میگه همورویده به احتمال زیاد ولی تا کولونسکوپی باید صبر کرد

2738
دکتر رفته؟شوهرتون دقیقا مشکلش چی هست؟

استارتر ببخشیدا نمیخوام نگرانت کنم ولی بعضی از این علائم مال سرطان روده اس ما دو نفر از فامیلامون در اثر این سرطان از دنیا رفتن البته دور از جون اشنای شما انشاا... که چیزی نیست

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دکتر رفته؟شوهرتون دقیقا مشکلش چی هست؟

عزیزم فوری کولونوسکوپی انجام بده و جای دقیقی هم باشه

انشالله چیز مهمی نیست ولی سرطانهای روده علائمی مشابه چیزی که گفتین دارن 

با حیوانات مهربون باشیم 🥰
میشه بیشتر توضیح بدی؟الان درگیر سرطان هستن؟اخه فامیل من ازمایش مدفوع هیچ خونی نشون نداده. دکتر میگه ...

ایشون یک بارم کلونسکوپی انجام دادن نشون نداد رفتن بیارستان خصوصی تهران پیگیر شدن مشخص شد ک سرطان کلورکتال هست ...جراحی کرد و قسمتی از روده برداشته شده ...استوما کردن 

در حال شیمی درمانی و رادیو تراپی هستن فعلا تا دو ماه اینده اخرین جلسه اشونه طبق گفته خودشون

2706