2737
2739
سلام دوستان همیشه همراهم...ممنون میشم به دادم برسین به علت اضافه وزن زیادم مجبورم برم زیر نظر یه دکتر عالی...میشه بهم کمک کنین مثل همیشه.....؟؟؟؟؟لطفا تمام مشخصاتی رو که عنوان کردم واسم بذارین
دوستون دارم.....
نی نی گل جون من نصف بیشتر این دکترای تغذیه رو رفتم ولی تنها کسی که بهم جواب داد و عالی بود هاله جوادیه است که مطبش خیابان فنا خسرو میدان تجریشه و اسم مرکزش آرتین هست تقریباً هفته ای یک و نیم تا دو کیلو کم میکنی که سایزتو عالی می کنه و برگشتشم خیلی دیره من از خضری اصلاً خوشم نیاماد ولی این بهت حتماً جواب می ده قول می دم که اگر امتحان کنی و اراده داشته باشی می تونی من خودم در عرض 4 ماه 20 کیلو کم کردم ه هنوزم برنگشته تلفنش همراهم نیست ولی اگر در همین سایت سرچ کنی خیلی راحت می تونی پیدا کنی مرکز رژیم درمانی آرتین- خانم هاله جوادیه
واااااااااااای...حدیث جونم توروخدابیا مامانم دیابت داره دکترغددبهش دکتر مظهری رو معرفی کرده بیا بگو شماره وویزیت وچگونگی رژیمشو...منم شاید بامامانم رفتم...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
الهی قربونت بشم سوگند جون تورو خدایه کم از ای دکتره ورژیمش میگی واسم؟؟؟؟من خیلی بد کم میکنم ...بیا تورو خدا......اخه منم نصف بیشتر این دکترا رو توتهران زیر پاگذاشتم/گگگگگگگگگگگرررررییییییییییییییههه///
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ارامش جونم ممنون گلم راست میگی من قبلا خیلی اراده داشتم ولی الان نه که وقت ورزش ندارم با بچه نمیتونم برم ارادمم که ته کشیده گفتم بادکترشاید شرم کنم وکم کنم....
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
وای من طب سوزنی رفتم واسه عروسیم 7کیلو تو2هفته کم کردم ولی وقتی برگشت سریع دیگه کم نشد همه میگن واسه اون استپیه که واست زده....بیچارم کرد ...عوارضشم روم زیاد بود...سردرد.سرگیجه.افت فشار بدترینش بود بازم ممنون ازت مامان آنیتا جونم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدد من دسترسی به اینترنت نداشتم من از مظهری خوشم نیومد شاید برای خیلی ها خوب باشه ولی برای من که با همسرم رفتم و بچه کوچیک دارم خوب نبود میگه مثلا صبحانه 2 واحد غلات 1 لبنیات 1 سبزی 1 میوه ... محاسبش برای ناهاری که مثلا قیمه هست یا قورمه سبزی و .... خیلی سخته مثلا اگر یه غذایی بخوای بپزی که گوشت نداره باید حتما گوشتت رو بخوری من ترجیح میدادم یکی بهم برنامه بده البته رژیمش سخت نیست چون خیلی بیشتر از اون چیزی خواهی خورد که الان میخوری
2728
ممنون حدیث جونم ....پس بی خیال مظهری...دوستان خواهشا به راهنماییتون خیلی احتیاج دارم...چرا درک نمیکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گگگگگگگگگگگگگگگگگرررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییییییهههههههههههههههههه
نینی گل من دکتر تروسیان رفتم و خییلی ازش راضیم. خیلی خوب وزن کم کردم و برگشت هم نداشته...
رژیمش هم یه رژیم بدون قند.روغن و نمک هست. یکم بی مزه ولی فوق العاده موثر...

دکتر مظهری رو سالها پیش رفتم اما رژیمش خیلی برام سخت بود.. منظورم تهیه غذاست...

رژیم موسسه آرتین و هاله جوادیه رو هم 2 سال پیش رفتم . اولش خوب وزن کم کردم اما 1 ماه که ول کردم سریع برگشت.
2738
به نظر من رژیم هیچ دکتری به پای کیمیاگر نمیرسه...اصلا بهت نمیگه لوبیا پلو برای شنبه ظهر و شنبه شبفلان غذا..میگه از غذاهای خورشی و پلو های مخلوط و کباب و ... به این اندازه بخور...به تعریفی شما وقتت صرف درست کردن هر روزه یک نوع غذا گرفته نمیشه و هر چی برای بقیه اعضای خانواده درست میکنی خودت هم به اون اندازه ای که میگه میتونی بخوری...من خیلی راضی ام..چون آرتین و کرمانی و ...خیلی جاهای دیگه رفتم ولی چون همشون میگن فلان روز فلان چیز رو بخور...آدم خسته میشه..با این چیزی که کیمیاگر میده آدم اصلا احساس نمیکنه که رژیمه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
دکت مومنی سردبیر مجله سرآشپز مطبش زیر پل میرداماده جلسه ای 10 تومن می گیره و اصولی وزن کم می کنی رژیمش هم سخت نیست... تلفنش رو از تو مجله سرآشپز می تونی پیدا کنی... من تو شیردهی بدون این که شیرم کم بشه 9 کیلو وزن کم کردم تو 3 ماه... تازه من جون می کنم لاعر بشم!!
آرزو دارم دلت از غصه ها خالی بشه سهم تو از زندگی ، یک عمر خوشحالی بشه.....