2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بچه ها کسی از دکتر سمیعی چیزی شنیده . یکی از آشناهامون پیشش میره و تو 2 ماه 7 کیلو کم کرده . ولی میگن اگه بخوای یه قرصهایی هم بهت میده واسه افزایش قد . مطبشم تو دولته . راستی این دکتر ترووسیان هم واسه افزایش قد چیزی میده یا نه ؟
سلام کی هنوز میریره دکتر تروسیان؟ هر ماه چقدر کم کردین لطفا هرکی رفته جواب بده
من پارسال هم هاله جوادی رفتم وهم شهلا رحیمی . اول رهیمی بود 10کم شد 2 ماه و هاله جوادی 3 بار رفتم دیگه خیلی حالشونداشتم دنبال رزیم تروسیان هستم
هرکی خواست میتونم رزیمارو براتون بذارم و اگه میشه کسی تروسیان رفته برام بذاره .دیگه نه حال دکتر رفتن دارم ونه دلم مییاد پول بدم. البته رزیما بسته به شخص اما تهش همش یکیه
مرسی
2740
من پیش دکتر تمری خیلی خوب کاهش سایز دادم رژیمش اصلا سخت نیست 3مهه 7کبلو کم کردم ولی اینقده خوردم که دیگه حریص خوردن که نیستم بماند که اشتهام هم کم شده من خیلی خوب جواب گرفتم
دوستان لطفا 1-آدمهای دیگه از جمله پزشکان رو با احترام نام ببرید همونطور که بچه های سایت رو اینقدر قربون و صدقه میکنید 2- درصد کم شدن وزن مهمه نه خود میزان وزن یعنی اگه یه آدم 130 کیلویی 13 کیلو کم کنه ده درصد کم کرده و یه آدم 70 کیلویی اگه 7 کیلو کم کنه هم 10 درصد کم کرده .مهم درصد هست 3- من 40 روز خام گیاهخواری رو توصیه میکنم هم وزن کم میشه هم پوستتون عالی میشه .همش هم در حال خوردنید و گرسنگی نمی کشید