2733
2734
عنوان

زایمان با امپول فشار

328 بازدید | 26 پست

سلام خانوما کسی تا حالا با امپول فشار زایمان کرده؟دکترم گفته اگه تا شنبه دردم نگرفت برم بیمارستان بستری بشم😭من همینجوریش از زایمان طبیعی میترسم به شدت الان استرسم صدبرابر شده بی درد برم بیمارستان😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

به من زدن، منم دردم شروع نشده بود و ۴۱ هفته بودم، دکتر گفت چند روز صبر کنیم ولی روز بعد آب دور  بچه کم شد و مجبوری بستری شدم آمپول فشار زدم

فرق با شروع شدن درد به صورت طبیعی اینه که اگه دردت شروع بشه کم کم درد زیاد میشه ولی با آمپول فشار یهو درد زیاد میشه😁😁

در کل  نترس دردش قابل تحمله

اره ولی اونا خودشون درد دارن واسه سریع شدن روند زایمان میزنن ولی من بدون درد باید برم بیمارستان امپو ...

خب بعله فرقی نداره

واقعا قبل بارداری ب اینجور چیزا فکر نکردید؟ چون همه آخر استرس میگیرن خب قبل بارداری باید قشنگ ب ایناشم فک کنیید

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
زایمان طبیعی درسته درد داره ولی عوارضش خیلی خیلی کمتر از سزارین .سزارین بعدا باعث چسبندگی رحم میشه

من دوس دازم سزازین بشم ازطبیعی میترسم😭😭😭

خداااااجونم شکرت به خاطرمعجزه ای که تو وجودم گذاشتی🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤
اره ولی اونا خودشون درد دارن واسه سریع شدن روند زایمان میزنن ولی من بدون درد باید برم بیمارستان امپو ...

منم درد نداشتم...ولی امپول زدن دو ساعته زایمان کردم دردم داره نمیگم نداره ولی از شوهرت بخواه کنارت بمونه و بهت محبت کنه بعد زایمان احتمال افسردگی پس از زایمان رو میاره پایین...

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫