2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پوره سیب زمینی تخم مرغ کره سوپ قلم ماکارونی

چندماهشه ؟واسه بچه۴ماهه چیکارمیشه کرد

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

اشتباه محضه بچه  رو چاق کردن پسر من 6 سالشه و 40 کیلو و مشکل قلبی پیدا کرده از چاقی اون زمان نباید چاقش میکردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
چندماهشه ؟واسه بچه۴ماهه چیکارمیشه کرد

شیر خشک بدی بهش کاری نمیشه کرد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740
منم همينارو ميدممم ولي نميشه

وای زود نیییس؟؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اشتباه محضه بچه  رو چاق کردن پسر من 6 سالشه و 40 کیلو و مشکل قلبی پیدا کرده از چاقی اون زمان نب ...

چه زمان چاقش کردی‌مگع؟؟

پسر من شیرخشک‌میخوره همش میترسم خیلی چاق بشه در ایندده😫

اشتباه محضه بچه  رو چاق کردن پسر من 6 سالشه و 40 کیلو و مشکل قلبی پیدا کرده از چاقی اون زمان نب ...

بله من زنعموم هی بهم گف چیکار کنم بچم تپل بشه گفتم همه چی بده بخوره 

بچه انقدر خورد به مرور معدش گشاد شد الان اول دبیرستانه 

انقدر چاق پا درد گرفته 

تعویض روغنی دارن 

به زور میره داخل چال سرویس 

در به در دنبال دکتر لاغرین 

2706