2737
2739
عنوان

بچه ها بنظرتون طلا بفروشم???

233 بازدید | 17 پست

بیشتر شماها در جریانید ک من 3 ساله با خونواده شوهرم مشترک داریم زندگی میکنیم.حالا پدرشوهرم کمکمون کرده کنار خونشون هم زمین داده بهمون هم حدود 160ملیون پول داده اونجا رو به عنوان یه خونه مستقل ساختیم برا خودمون.شوهرمم هر چی پس انداز داشت گذاشت پای کابینت و ملزومات خونه.حالا حدود 10 ملیونی پول کم میاریم.من مقداری طلا دارم شوهرم بدجور تحت فشاره از طرفی نه میتونه از باباش پول بگیره نه پس اندازی داره.امروز میگفت اگه نتونیم کارای خونه رو تموم کنیم نمیتونیم بریم خونه خودمون و مستقل بشیم.من میخوام ی مقداری طلا بفروشم بنظرتون کارم درسته تو این شرایط???

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع خودتو رها کن

چون اگه نفروشی باز همه چی گرون میشه

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
2728

نمیدونم چی بگم  تو شرایط شما نیستم ولی فک کنم اگر میتونی دو سه ماهی صبر کن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738

آره 

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

صبر کن تا چند روزدیکه بره یالا بعد بفروش اندازه همین ده تمون مشکلی نیست خودتون آسایش دارید بعدش بگو.خونه نصفشو بنامت کنه اگه میکنه

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

اى بابا ١٠ تومان كلا ٢٥ گرم طلا ميشه 

بفروش بره 

بعدشم براى ١٠ تومان پول منت سرش نذارى و حرف به نام زدن نصف خونه رو نزنى! 

اگه خواستى مطرح كنى تو يه فرصت ديگه و به عنوان يه موضوع كاملا جدا مطرح كن!!! 

صبر کن تا چند روزدیکه بره یالا بعد بفروش اندازه همین ده تمون مشکلی نیست خودتون آسایش دارید بعدش بگو. ...

اخه بگه بخاطر این ۱۰ میلیون ب نامم بکن زشته کلا توهینه انگار میگه زمین از من ۱۶۰هم خرجش کردم حالا تو ب خاطر ۱۰تومن چی بنامت کنم? 

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2706